header

Menų gimnazija sveikino Klaipėdą

2017 10 10

Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija turi gražią tradiciją – svarbiausias šventes minėti kartu su bičiuliais. Rugsėjo 22 dieną mokyklos kiemas virto improvizuota scena, o prie papuoštų stalų, gardžiai kvepiančių arbata ir pyragais, rinkosi ne tik gimnazijos bendruomenė: mokiniai, jų tėvai, mokytojai,- bet vietos užteko ir visiems norintiems mikrorajono gyventojams. Penktadienio popietę čia vyko Tarptautinis muzikinis projektas ,,Pasveikinimas miestui" – menų gimnazijos ir mokyklų partnerių iš Latvijos, Estijos ir Vilniaus koncertas po atviru dangumi, skirtas Klaipėdos miesto 765-osioms metinėms.


Renginio svečius pasveikino gimnazijos direktorius Gintautas Misiukevičius ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, pasidžiaugęs, jog miesto gimtadienį švenčiantys ,,balsiukai" dovanoja jam pačią šauniausią dovaną - savo kūrybą. Šventės pradžios akcentu tapo baltų balandžių būrys, pakilęs į dangų ir simboliškai nunešęs sveikinimus ir gerąją žinią Klaipėdai apie jos jaunuosius kūrėjus, menininkus.
Rudeniškai šiltas ir nelietingas vakaras buvo dėkingas pasimėgauti klasika ir padžiazuoti, pasiklausyti dainuojamosios poezijos atlikėjų iš Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos, mokyklos, kurioje mokėsi Vytautas Kernagis, kartu su Klaipėdos Etnokultūros centro folkloro ansambliu ,,Kuršių ainiai" prisiminti Tautinio kostiumo metus ir paminėti Rudens lygiadienį broliukų latvių iš Kekavos ir bičiulių estų iš Saue gimnazijų šokių ritmu. Klausantis muzikos prie arbatos puodelio, kiekvienas norintis galėjo sukurti sveikinimą gimtajam miestui ir pritvirtinti jį ant simbolinio laivo burių.
Ypač žiūrovus sužavėjo iškilminga šventės kulminacija - šokis su trijų valstybių vėliavų spalvų juostomis, kurį atliko menų gimnazijos ir svečių latvių bei estų šokėjos, o renginio pabaigą vainikavo Karybos istorijos klubo iššautos trys patrankos salvės: už Klaipėdą, už Pabaltijo šalis ir už Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnaziją, kuri šį pavasarį taip pat švęs savo 35-ąjį gimtadienį.

Asta Strumilienė

 

PAMOKŲ LAIKAS

PAMOKŲ LAIKAS

I – V

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
4. 10.50 – 11.35
5. 11.55 – 12.40
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25
11. 17.35 – 18.20
12. 18.30 - 19.15

 

Statistika

Mes turime 6 svečius online
Nariai : 3
Turinys : 104
Nuorodos : 2
Turinio peržiūrėjimai : 290151

dienynas

Sveikiname

aikos banner

2 procentai

Mokyklos administracija ir Gimnazijos taryba dėkoja tiems, kurie jau kelerius metus iš eilės remia mūsų gimnaziją ir perveda į Labdaros ir paramos fondą 2% sumokėto pajamų mokesčio. Jūsų geranoriškumo dėka mūsų mokykla tampa vis gražesnė ir jaukesnė, o mokiniai turi daugiau galimybių dalyvauti neformaliojo ugdymo veikloje.
Labdaros ir paramos fondo rekvizitai: Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos labdaros ir paramos fondas; įmonės kodas: 141992668.

Labdaros ir paramos fondo valdyba