Stojamieji į 2-12 klases

Dėmesio!

Stojamieji egzaminai į laisvas vietas 2024–2025 m. m. 2–12 klasėse vyks birželio 8 d., 10 val.

Kviečiame pildyti paraišką:

·pildyti tiesiogiai: https://forms.gle/8AeEn5gTtDq2zg1XA

·atsisiųsti: čia (užpildytą paraišką prašome atsiųsti el. paštu balsiogimnazija.prasymai@gmail.com

Jei patogiau, galite užpildyti paraišką gimnazijos raštinėje (201 kab.) darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.

Primename stojimo reikalavimus ir vertinimo kriterijus: čia

Daugiau informacijos: +370 46 340183 (Raštinė), +370 689 69644 (Muzikos sk.), +370 604 18634 (Dailės sk.)

In memoriam

Išėjo Anapilin dar viena kultūros legenda...
Albertas Rožė. Svarbi asmenybė Klaipėdai, Lietuvai, Ukrainai. Ilgametis berniukų choro „Gintarėlis“ vadovas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos kūrėjas, direktorius, choro vadovas (1983–1992), vėliau išvykęs gyventi į Ukrainą. Choro dirigentas, pedagogas, už ilgametį choro atlikėjų ugdymą, chorinio dainavimo tradicijų puoselėjimą ir lietuviškos kultūros sklaidą apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi (2023 m.).
Su didžiausia  šiluma ir pasididžiavimu išsaugosime atmintyje prisiminimus apie Maestro geranoriškumą, jo kerinčią šypseną, toleranciją, tėviškumą mokiniams, dėmesingumą, reiklumą kolegoms. Alberto Rožės sukurta gimnazijos dvasia, vizija gyva ir saugoma, juk nuo pat pradžių mokyklos bendruomenė švelniai buvo vadinama rožynu... Mes, „balsiukai“, esame ir liksime mums visiems brangaus ir svarbaus skambančio rožyno puoselėtojai.
Ilsėkitės ramybėje, garbusis Maestro.
Reiškiame gilią užuojautą šeimai ir artimiesiems.
Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos bendruomenė

"Iš praeities epochų"

Balandžio 19d. nenuilstančioji Daina Šalvė su kolege Sonata Dragūniene pratęsė savo edukacinį projektą "Iš praeities epochų" Balio Dvariono 120-jų gimimo metinių paminėjimu ir surengė gražų koncertą, praturtintą pranešimu ir skaidrėmis iš kompozitoriaus gyvenimo Ievos Simonaitytės bibliotekoje. Tarp gausaus, net iš 5 mokyklų atvykusių atlikėjų būrio pasirodė ir mūsų gimnazijos 5a klasės mokinė Liveta Lidžiūtė. Ji subtiliai atliko romantiškasias "Nendres" (mokytoja Rasa Riepšienė)

Festivalis "Šokančios rankos"

,,Dainuojanti violončelė "

Nuskambėjo paskutiniai jungtinio jaunųjų violončelininkų ansamblio pagroti A. Kačanausko ,,Lopšinė" akordai. Baigėsi 04/13 Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje vykusi II Vakarų Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų šventė ,,Dainuojanti violončelė ". Kone iš visos Lietuvos atvykę jaunieji atlikėjai, jų mokytojai bei tėveliai dalinosi muzikavimo džiaugsmu.

Tądien vyko ir ,,Atviros meistriškumo pamokos", kurias vedė VDU docentė, M. K. Čiurlionio nacionalinės menų mokyklos mokytoja - ekspertė Ramutė Kalnėnaitė. Pilni įspūdžių jaunieji violončelininkai skirstėsi tardami sudie ir iki kito susitikimo.