Koncertas ,,Susipažinkime su muzikos instrumentais''.

Š.m.lapkričio 7d. Klaipėdos vaikų darželis ,,Svirpliukas" svetingai sutiko savo buvusį auklėtinį Aroną Ruminą, dabar jau mūsų gimnazijos trečiaklasį! Aronas darželyje koncertavo savo fortepijono mokytojos Valdonės Kučinskienės iniciatyva surengtame bendrame mūsų gimnazijos ir Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos koncerte ,,Susipažinkime su muzikos instrumentais''. Po fortepijono vaikai išgirdo smuiką - mokytojos Nijolės Ovsiukienės mokines: Emiliją Budrikytę (3kl.)ir Marielą Solovjovą (4kl.), klarnetą - Nojus Bruzdeilinas (3kl.) , - mokytojas J.Kučinskis ir fleitą- Nikolė Kucharszyzyn(3kl.),- mokytoja R.Klebienė iš J.Kačinsko muzikos mokyklos. Visi mokytojai žaismingai pristatė muzikos instrumentus, o vaikučiai ir jų auklėtojos negailėjo katučių jauniesiems muzikantams!
Vaikai ne tik puikiai grojo solo, bet ir sužavėjo savo mažuosius draugus garsiuoju C.Cardel- Tango, kurį atliko trio: Emilija, Mariela ir Aronas. Koncertą žaviai pabaigė bendras mūsų artistų, darželio auklėtojų, muzikos vadovės Birutės ir mokytojos Nijolės septetas atlikęs L.Veberio ,,JAZZ"-ą!