Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

“Už ką esame dėkingi mūsų, Eduardo Balsio menų gimnazijai?” 

2019 m. lapkričio 28 d. amerikiečiai švenčia Padėkos dieną (angl. Thanksgiving). Ši šventė tradiciškai buvo skirta paminėti derliaus nuėmimo pabaigą. Padėkos diena Amerikoje švenčiama nuo 1621 m. ir minima ketvirtą lapkričio ketvirtadienį. Tad ir dabar amerikiečiams tai – viena svarbiausių metų švenčių, kai šventinei vakarienei susiburti stengiasi visa šeima ir artimieji. 

Mūsų gimnazijoje Padėkos dieną minime jau antrą kartą, tęsdami tradiciją ant lapelių užrašydami tai, už ką esame dėkingi. Šiemet per anglų kalbos pamokas mokiniai atsakė į klausimą 

“Už ką esame dėkingi mūsų, Eduardo Balsio menų gimnazijai?” 

Gražiausi ir įdomiausi atsakymai buvo sukabinti ant stendo prie mokytojų kambario, kiti puošia mokytojų Eglės Ruokės ir Viktorijos Juodytės klases.

 Moksleiviai dėkoja už galimybę mokytis šioje mokykloje, būti savimi, piešti, groti; už draugus; už mokytojus, kurie visuomet palaiko, nepasiduoda, rodo supratimą  ir stengiasi dėl mokinių, už jų kantrybę ir supratimą; už administraciją, kuri visuomet rodo jautrumą ir dėmesį visiems mokiniams, už direktorių ir taip pat už žinias, išsilavinimą, knygas, muziką, koncertus, naują sporto salę, kompiuterius, puikią atmosferą, geriausias patirtis ir daug laimingų metų...

,,Kai mokomės dėkoti, drauge mokomės aplink save matyti gėrį”  A. Vanderbilt

 

Organizavo anglų kalbos mokytojos – Eglė Ruokė, Viktorija Juodytė, Valentina Žemaitienė ir Angelina Miškinienė.