„Virtuozinio kūrinio" konkursas

Gruodžio 5 d. fortepijoninėm kaskadom linksmai ir džiugiai praūžė gimnazijos muzikinį gyvenimą paįvairinęs, prieškalėdinių renginių maratoną pradėjęs, jau tradicija tapęs bendrojo fortepijono skyriaus organizuojamas „Virtuozinio kūrinio“ konkursas, skirtas visiems, kam fortepijonas – ne pagrindinis (bet labai svarbus ir mylimas) instrumentas. Konkursas vis dar laikosi populiausių bendrojo fortepijono renginių viršūnėje, kadangi čia nebūna pralaimėjusių : dalyviai pasitikrina savo jėgas, palenktyniauja su bendraamžiais,  be to, turi galimybę įvertinti savo pasiekimus, išgirsti pačias geriausias interpretacijas bei pasimokyti iš savo klaidų, kad kitąmet sugrįžtų su naujomis idėjomis ir jėgomis.

Šiais metais konkurse dalyvavo 23 mokiniai, suskirstyti į 2 amžiaus grupes : A grupė -  2-6 kl. bei  B grupė 7-11 kl. Nugalėtojus išrinko kompetetinga komisija, į kurią buvo pakviesta ir muzikos teorijos specialybės 12-os klasės mokinė Izabelė Staponkutė.

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir jų mokytojus! :

A grupė (2-6 kl.)

I vieta – Darius Kaveckas, mokytoja R.Bezubenko ir Mariela Solovjova, mokytoja M.Vizgaudienė

II vieta – Sofija Čiginaitė, mokytoja V.Kučinskienė

III vieta – Kotryna Rudė, mokytoja R.Bezubenko ir Gabija Juškevičiūtė, mokytoja R.Rupšlaukienė

Diplomas – Rasa Jazdauskaitė, mokytoja R.Bezubenko ir Gerda Kveragaitė, mokytoja N.Dmitrijeva

B grupė (7-11 kl.)

I vieta – Lėja Kubiliūtė, mokytoja R.Riepšienė ir Antonina Tarasova, mokytoja L.Petreikienė-Rybakova

II vieta – Simona Kviklytė, mokytoja L.Piaseckienė

III vieta – Beatričė Samavičiūtė, mokytoja M.Vizgaudienė ir Ieva Taujanskaitė, mokytoja L.Petrauskienė

Diplomas – Gabija Busilaitė, mokytoja R.Šukienė

Nuotraukose :