Muzikos konkursas ,,MUSICA BRILLANTE"

Tuo metu, kai dauguma ,,balsiukų" atostogavo, 2020m.vasario 22-23d. 9 iš jų, patys darbščiausi (3 TRIO) dalyvavo Vilniuje vykusiame III Tarptautiniame kamerinės instrumentinės muzikos konkurse ,,MUSICA BRILLANTE" ir visi tapo LAUREATAIS!
B grupės dalyviai - Trio: Emilija Budrikytė - smuikas(3kl), Mariela Solovjova - smuikas(4kl), Aronas Ruminas - fortepijonas(3kl) -  II VIETA, Diplomas už artistiškumą ir Diplomas bei specialus prizas žiuri komisijos narės iš Vengrijos, Chopin Society in Budapest asociacijos narės Izabella Darska Havasi. Mokytojos N.Ovsiukienė ir V.Kučinskienė.
C grupė - Trio: Meda Petrošiūtė -  smuikas(7kl), Mėta Simpukaitė - smuikas(6kl), Vakarė Kaminskaitė - fortepijonas(7kl). - III VIETA. Mokytojos N.Ovsiukienė ir D.Railienė.
D grupė - Trio: Žemyna Kirtiklytė - fleita(10kl), Indrė Karbauskaitė - fleita(10kl), Viktorija Okulevičiūtė - fortepijonas(9kl) - I VIETA ir piniginis prizas! Mokyt.G.Kochanskaitė ir R.Bezubenko.

Šiam trio teko didžiulė garbė koncertuoti konkurso uždarymo ceremonijoje, kuri vyko puikioje Vilniaus Rotušės salėje.

Mes, ,,balsiukai", labai džiaugėmės galimybe  uždarymo koncerte išgirsti muzikuojant konkurso žiuri komisijos narę,  Eduardo Balsio anūkę Indrę Baikštytę. Fortepijoninis trio: Ingrida Rupaitė(smuikas), Povilas Jacunskas(violončelė), Indrė Baikštytė(fortepijonas) tiesiog sužavėjo mus visus ir ilgam išliks atmintyje!

Nuoširdžiausi sveikinimai!

Įspūdžiais dalinosi - V.Kučinskienė