Sveikiname mokinius, 2019-2020 m. m. baigusius labai gerais pažymiais!
Bendruosius dalykus:
- Bočkutę Robertą, 5 a
- Daukšą Martyną, 5 a
- Gandžarauskaitę Justę, 5 a
- Juodytę Gretą, 5 a
- Kvecytę Severiją, 5 a
- Mataitytę Ainę, 5 a
- Mielkaitę Saulę, 5 a
- Nikitinaitę Otiliją, 5 a
- Norkutę Laviją, 5 a
- Petraitį Tomą, 5 a
- Pikturnaitę Liepą, 5 a
- Rauckytę Saulę, 5 a
- Anuškevičiūtę Lukreciją, 5 b
- Bazaraitę Ievą, 5 b
- Gedminčiūtę Agnę, 5 b
- Kušnerovą Elizabetą, 5 b
- Vdovinskį Motiejų, 5 b
- Simaitytę Aurėją, 6 a
- Šukytę Jorę, 6 a
- Gliožį Kristupą, 6 b
- Simpukaitę Mėtą, 6 b
- Aleinikovą Vilių, 7 a
- Auškalnytę Vakarę, 7 a
- Busilaitę Gabiją, 7 a
- Jankauskaitę Mariją, 7 a
- Kavaliauskaitę Moniką, 7 a
- Žemeikytę Ugnę, 7 a
- Gaudutytę Melaniją, 7 b
- Miškinį Denį, 7 b
- Olbert-Tolstov Ernestą, 7 b
- Tarasovą Antoniną, 7 b
- Lukoševičiūtę Martyną, 8 a
- Mataitį Kristupą, 8 b
- Rameikaitę Martą, 8 b
- Stonkutę Kotryną, 8 b
- Šikulovą Juliją, 8 b
- Bėkšaitę Mildą, 9 a
- Voronov Daniilą, 9 a
- Žemaitytę Gabiją, 9 a
- Karbauskaitę Indrę, 10 a
- Ūkanytę Saulę, 10 a
- Zovytę Austėją, 10 a
- Stanelytę Rūtą, 10 b
- Grigaliūnaitę Živilę, 11 a
- Kudriavcevą Uljaną, 11 a
- Žukauskaitę Mildą, 11 a
- Augaitę Ievą, 11 b
- Lūžaitę Gabiją, 12 a
- Pukinskaitę Saulę, 12 b
- Staponkutę Izabelę, 12 b
Muzikos dalykus:
- Juškevičiūtę Gabiją, 5a
- Gandžarauskaitę Justę, 5a
- Kvecytę Severiją, 5a
- Norkutę Laviją, 5a
- Petraitį Tomą, 5a
- Pikturnaitę Liepą, 5a
- Anuškevičiūtę Lukreciją, 5b
- Gadžimugometovaitę Brigitą, 5b
- Kušnerovą Elizabetą, 5b
- Sabaliauskaitę Adrėją, 5 b
- Pilibavičiūtę Rugilę, 6 a
- Simaitytę Aurėją, 6 a
- Šukytę Jorę, 6 a
- Gliožį Kristupą, 6 b
- Kveragaitę Gerdą, 6 b
- Simpukaitę Mėtą, 6 b
- Aleinikovą Vilių, 7 a
- Busilaitę Gabiją, 7 a
- Grišonytę Viltę, 7 a
- Petrošiūtę Medą, 7 a
- Tautvydę Medą, 7 a
- Gaudutytę Melaniją, 7 b
- Miškinį Denį, 7 b
- Tarasovą Antoniną, 7 b
- Lukoševičiūtę Martyną, 8 a
- Marcinkutę Ugnę, 8 a
- Skridlaitę Medą, 8 a
- Mataitį Kristupą, 8 b
- Rameikaitę Martą, 8 b
- Stonkutę Kotryną, 8 b
- Šikulovą Juliją, 8 b
- Valiulytę Liviją Tiją, 8 b
- Bėkšaitę Mildą, 9 a
- Gaudėšiūtę Ugnę, 9 a
- Grubliauskaitę Elzę, 9 a
- Pankratovą Džesiką, 9 a
- Penkauskaitę Lukreciją, 9 a
- Visockį Dovydą, 9 a
- Žemaitytę Gabiją, 9 a
- Okulevičiūtę Viktoriją, 9 b
- Bačkutę Barborą, 9 b
- Salickaitę Auksę, 9 b
- Galuškinaitę Gustę, 10 a
- Karbauskaitę Indrę, 10 a
- Kontautaitę Augustę, 10 a
- Kirtiklytę Žemyną, 10 b
- Stanelytę Rūtą, 10 b
- Zonytę Kroliną, 10 b
- Taujanskaitę Ievą, 11 a
- Vidutytę Gustę, 11 a
- Augaitę Ievą, 11 b
- Dargytę Moniką, 11 b
- Pukinskaitę Saulę, 12 b
Dailės dalykus:
- Bočkutę Robertą, 5 a
- Daukšą Martyną. 5 a
- Ragelskytę Emą, 5 a
- Rauckytę Saulę, 5 a
- Butkevičiūtę Emą, 6 a
- Lavrinenko Mantą, 6 a
- Ševerdovą Estelą, 6 a
- Steponavičiūtę Ulą, 6 b
- Šiaulytę Liuciją, 6 b
- Šimkūnaitę Indrają
- Štabokaitę Gabiją, 6 b
- Auškalnytę Vakarę, 7 a
- Jasiūnaitę Kamilę, 7 a
- Giniotytę Eglę, 8 a
- Krivickaitę Rašelę, 8 b
- Virvilaitę Evą, 8 b
- Lesauskaitę Patriciją, 9 a
- Ilginytę Austėją, 9 b
- Juknevičiūtę Eleną, 9 b
- Bartkutę Gabiją, 10 a
- Numgaudytę Vitaliją, 10 a
- Ūkanytę Saulę, 10 a
- Zovytę Austėją, 10 a
- Paulauskaitę Armandą, 10 b
- Dominyką Kriauzą, 11 a
- Kudriavcevą Uljaną, 11 a
- Novickają Vladą, 11 a
- Zaburaitę Aureliją, 11 a
- Žukauskaitę Mildą, 11 a
- Žvilių Joną, 11 b
- Lūžaitę Gabiją, 12 a
- Lubickaitę Augustę, 12 b
Dėkojame juos mokiusiems Mokytojams ir mokinių Tėveliams. Visiems linkime puikios vasaros!