Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

,,LINKSMIEJI KLAVIŠAI”

,,Balsiukai” - fortepijoninės muzikos festivalyje ,,LINKSMIEJI KLAVIŠAI”

Spalio 1-oji - Tarptautinė Muzikos Diena! Ji svarbi visiems muzikantams ir mylintiems muziką.

2020-ųjų Muzikos Dieną penki mūsų gimnazijos moksleiviai paminėjo ypatingai - dalyvavo gražiame Gargždų muzikos mokyklos suorganizuotame festivalyje ,,Linksmieji klavišai”, kuris vyko Gargždų kultūros centre. Pianistams - Arvydui Luneckui (3 kl.), Aronui Ruminui (4 kl.), Markui Minčinauskui (6kl.), Melanijai Gaudutytei (8kl.) - nusišypsojo laimė skambinti puikiu koncertiniu fortepijonu ,,Petrof". Aronas festivalyje dalyvavo dviejuose amplua: kaip solistas ir kaip ansamblistas. Emilijos Budrikytės (4kl.) ir Arono Rumino duetas sulaukė ypatingų plojimų.

Na o kokia šventė be dovanų? Visi festivalio dalyviai jautėsi laimingi, apdovanoti gražuolėmis blizgančiomis taurėmis!

Kartu su savo mokiniais Muzikos dieną festivalyje prasmingai paminėjo ir jų mokytojai: R.Šukienė, N.Ovsiukienė, V.Kučinskienė, V.Potejenko ir A.Žiobakaitė-Rajevskaja.

Įspūdžiais dalinosi V.Kučinskienė.