Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Tarptautinė aeronautikos federacijos vaikų piešinių konkursas

Vaikai, nenustokite svajoti ir siekti savo svajonių išsipildymo, kad ir kokios nerealios jos kartais gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Mokytoja Sigita Baroti.

Jau 35 metus FAI (Tarptautinė aeronautikos federacija) organizuoja tarptautinį vaikų piešinių konkursą, kuriame dalyvauti kviečiami įvairių pasaulio šalių vaikai. Šiemet nacionaliniame ture dalyvavo 452 mokiniai iš įvairių Lietuvos švietimo įstaigų.

Labai didžiuojamės ir sveikiname Agnę Šikšniūtę 1b klasės mokinę, kuri tapo laureate ir Danielę Paškauskaitę 1b klasės mokinę, kurios piešinys atrinktas į geriausių darbų parodą. Šaunuolės pirmokės!!!!

Šiemet išrinkti net 63 piešiniai, kurie nuo 2021m. kovo 3 d. iki 2021 m. balandžio 30 d. bus eksponuojami Kėdainių rajono savivaldybės M.Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus languose ( Didžiosios Rinkos aikštė, 4).

Siekiant, kad kiekvienas piešinys būtų pastebėtas, Broniaus Oškino vaikų aviacijos akademijoje (Birutės g. 2, Kėdainiai) nuo š.m. gegužės 1 d. kas 2 savaites bus keičiamos ekspozicijos, kuriose bus eksponuojami parodai neatrinkti darbai. Visų ekspozicijų nuotraukos bus skelbiamos akademijos "Facebook" paskyroje. Maloniai kviečiame visus norinčius pasigrožėti šiais įspūdingais meno kūriniais.