„Praleisk progą pasityčioti!“

Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos mokiniai kaip ir kasmet paminėjo šaunią akciją – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ. Kovo mėnesį mokiniai dalyvavo prevencinėse, integruotose pamokėlėse, diskutavo pačių temomis: „Kaip išreikšti pyktį, neįskaudinant kito“, „Kaip susilaikyti nuo žeminančio elgesio internete“, „Kaip atpažinti liūdesį ir kitus jausmus“.

Smagu pasidžiaugti, kad šį mėnesį virtualioje erdvėje pasisvečiuoti sutiko Klaipėdos miesto bendruomenės pareigūnai. Prevencinių pamokėlių metu ketvirtų klasių mokiniai tikrino žinias saugaus interneto tema, aptarė kaip atpažinti ir apsisaugoti nuo elektroninių patyčių. 7-9 klasių mokiniai buvo supažindinti  su nepilnamečių administracine, baudžiamąja atsakomybe. Moksleiviai turėjo galimybę diskutuoti šia tema, klausti, kas neaišku ar aktualu.

Dėkojame akcijos dalyviams, svečiams ir mokytojoms!

Akcijos organizatoriai: socialinė pedagogė E. Alsienė, psichologė J. Kadagienė,

J. Ogintienė, V. Balsytė-Jackuvienė, R. Tilvikienė, V. Inkratienė ir kt.