Netradicinio ugdymo diena

Netradicinio ugdymo dieną, spalio 14-ąją, gimnazijos septintokai vyko į Tauragės r., štai jų įspūdžiai: „džiaugėmės nuostabia rudens gamta, papildėme istorines žinias (Sudargo piliakalniai, kryžiuočių kovos). Taip pat turėjome galimybę apmąstyti sudėtingą paauglio situaciją, kai jis atsiduria ties nepažįstamo pasaulio praraja, kuri gąsdina ir vilioja (paminklas Dž. Selindžerio romanui ,,Rugiuose prie bedugnės“). Na, o Taurų pramogų parke patikrinome savo galias ir pojūčius... Kupini emocijų vėl grįžtame prie kasdienio darbo“. Kelionėje mokinius lydėjo mokytojos V. Sabutienė ir Ž. Jonušienė.

Praleisti gamtoje šią dieną pasirinko ir 9b klasė. Nors planus mėgino sujaukti netikėtai užklupusi liūtis, tačiau net ir jos merkiami moksleiviai bei energingoji jų klasės vadovė L. Gudaitienė aplankė unikalų liekaninės kilmės Plazės ežerą, įvertino ir kitas Pajūrio regioninio parko gamtines bei kultūros vertybes. 12a klasės mokinius į senojo miesto šurmulį įtraukė ekskursija „Memelio paslaptys“, jie ne tik stebėjo ir klausėsi patrauklaus gido pasakojimo, bet ir rungtyniavo prie kiekvieno objekto atsakinėdami į klausimus ar atlikdami skirtas užduotis. Už itin turiningą kartu praleistą laiką abiturientai dėkingi klasės vadovei J. Kadagienei.