Vasaros atgarsiai

Sveikiname VI Tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio dalyvį Narajaną Laurinavičių.Dėkojame mokytojai A.Brazienei.

Lietuvos muzikos rėmimo fondas liepos 22-29 dienomis Druskininkuose jauniesiems smuikininkams surengė Meistriškumo mokyklą. Joje pedagogėmis dirbti pakviestos Drezdeno simfoninio orkestro koncertmeisterė , profesorė D. Richter bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė G. Vitėnaitė.Šioje mokykloje dalyvavo smuikininkai iš Lietuvos ir Vokietijos. Jų tarpe ir mūsų smuikininkės : M. Solovjova , A. Simaitytė , M. Vasiliauskaitė, M. Petrošiūtė , L. Vozgirdaitė , G. Brazdeikytė. Jos gavo po 2-3 vertingas žymių pedagogių pamokas bei galimybes koncertuoti įvairiose kultūrinėse erdvėse.

Mokytoja N.Ovsiukienė