Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Sveikiname tarptautinio konkurso "Aukso raktas" dalyves!

Jau 15 metų organizuojamas  konkursas ,,Aukso raktas". Jo pradžia Prancūzijoje. Kas keleri metai renginio geografija plečiasi. Konkurso įkūrėjas ir meno vadovas G. Gahnassia, profesorius C. Veler ir atstovaujanti Lietuvai M. Astrauskaitė. Komisijos nariai kviečiami rengti konkursą vis kitose valstybėse. Šiemet spalio 18-21d. „Aukso raktas“ vyko Lietuvoje, Vilniuje. Džiugu, kad jame  aktyviai ir garbingai dalyvavo mūsų gimnazijos moksleiviai.

10 kl. smuikininkė U. Didžiulytė apdovanota aukso medaliu, įvertinta pirma vieta. Antros vietos ir sidabro medalio laimėtoja 3 kl. smuikininkė M. Solovjova ir 9 kl. pianistė G. Galuškinaitė. Trečia vieta ir bronzos medalis skirtas  11 kl. smuikininkei L. Vozgirdaitei. Pirmos pakopos diplomais apdovanotos 2 kl. mokinė G. Granickaitė, 5 kl. mokinė M. Simpukaitė, 6 kl. mokinė M. Petrošiūtė,12 kl. mokinė I. Grinevičiūtė. Malonu, kad įvertinti visi dalyvavę mūsų gimnazijos dalyviai.

Moksleives konkursui paruošė mokytojos K.  Kupšienė, N. Ovsiukienė, L. M. Songailė, L. Petreikienė-Rybakova; koncertmeisterės E. Karbauskė, L. Petreikienė, L. Piaseckienė.

Mokytoja N. Ovsiukienė