Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Į jūrą džiazo ritmu

Sveikiname Eduardo Balsio menu gimnazijos komandą, gegužės 6 d. laimėjusią pirmą vietą konkurse „Jūrų keliais“, kuris vyko Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. Pagrindinis prizas – komandos kelionė į Švediją DFDS keltu. Konkurso metu buvo tikrinti įvairūs moksleivių įgūdžiai, žinios apie jūrą ir jūrininkų kasdienybę, gebėjimai sklandžiai ir efektyviai dirbti komandoje. Komandos kapitonas Neilas Kisielius ir nariai Eridanas Radzišauskas, Nedas Taraškus, Dovydas ir Markas Pangoniai, Gintarė Genčiūtė, Liepa Bendikaitė ir Juras Sinkevičius įrodė, kad geba įveikti nelengvus teorinius ir praktinius iššūkius: atlikti užduotis baseine, dūmų labirinte, teikti pirmąją pagalbą gaivinant žmogų ir stabdant kraujavimą, mesti metlynį, vairuoti locmanų katerį navigaciniame treniruoklyje, pamankštinti smegenis Lietuvos jūrų muziejaus paruoštame jūriniame protmūšyje, rišti jūrinius mazgus ir atpažinti signalines jūrų vėliavas.Komandos šūkis buvo „Į jūrą džiazo ritmu“, todėl ypatingai dėkojame mūsų komandą džiazo ritmu pristačiusiai Monikai Kavaliauskaitei ir jos mokytojai Gabrielei Degutytei Kerpauskienei.