Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Kursime ,,Žaibo operą"!

Ar gali vaikai kurti ir atlikti operas vaikams? Vos per keletą mėnesių sukurti ir pastatyti operą su visais jos elementais – dainininkais, muzikantais, režisūra, scenografija ir t. t.? Taip! – įsitikinti kviečia „Snappy Operas“ („Žaibo operos“) programos kūrėjai iš Didžiosios Britanijos „Mahogany“ teatro ir jos ambasadorė Lietuvoje Lauryna Bendžiūnaitė. Kvietimą priimame! Rezultato laukite jau gegužės mėnesį!

Foto reportaže – akimirkos iš Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje vykusio „Žaibo operos“ kūrybinio proceso pristatymo ir entuziastingai nusiteikusios kūrybinės grupės susitikimo.

Daugiau apie „Žaibo operą“ galite sužinoti:

Pokalbis su operos soliste Lauryna Bendžiūnaite apie naują projektą, skirtą vaikams

Snappy-operas