Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Viktorina apie Europos Sąjungą

Antri mokslo metai, kai mūsų gimnazija dalyvauja respublikiniame tęstiniame projekte ,,Mokykla-Europos parlamento ambasadorė“. Gruodžio pabaigoje projekto vyresnioji ambasadorė geografijos mokytoja Dovilė Gaidelytė surengė jau tradicine tampančią 8-ųjų klasių viktoriną  „Mūsų galimybės Europos Sąjungoje“.

8a ir 8b klasių komandos, jų sirgaliai ir kiti žiūrovai pirmiausia išklausė Europos Sąjungos himną. Viktorina susidėjo iš dviejų etapų.  Pirmajame etape komandos pristatė kuo daugiau teiginių, ką mums suteikia Europos Sąjunga. Antrajame etape buvo pateikti įvairūs klausimai apie Europos žmogaus teisių galimybes, laisvą prekių judėjimą, Erasmus programą. Daugiausiai teisingų atsakymų pateikė ir laimėjo 8a klasė. Ji buvo apdovanota gimnazijos padėkos raštu ir mokyklos suvenyrais.

Mokytoja Dovilė Gaidelytė