Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Muzika daro stebuklus...

Grupelė mūsų gimnazijos mokinių su J. Kačinsko vokalo klasės dainininkais nusprendė aplankyti Klaipėdos Carito senelių namus ir Klaipėdos socialinių paslaugų centrą ,,Danė".Mokytojų V. Bendoraitienės, N. Ovsiukienės, L. Piaseckienės, A. Ruškienės bei A. Žiobakaitės-Rajevskajos ugdytiniai parengė koncertą ,, Jau atėjo Naujieji.." Mažosios muzikantės antrokės E. Budrikytė, G. Granickaitė, trečiokės M.Solovjova , E. Virškutė grojo linksmus kūrinėlius ansambliu bei solo. Vyresnių klasių mokiniai penktokės G. Butkutė, M. Simpukaitė, šeštokė M. Gaudutytė ir dvyliktokas K. Vitkauskas supažindino senjorus su įžymių kompozitorių opusais.  O J. Kačinsko muzikos mokyklos dainininkės R. Šimkutė, J. Sinelnikova, M. Zakrevskaja taip įtaigiai dainavo, kad patys klausytojai bandė pritarti joms..Dėkodami už koncertą šių namų gyventojai juokavo, kad ,, sustabdėme laiką", o gal ir grąžinome kelis dešimtmečius atgal..Muzika daro stebuklus...

Molytoja Nijolė Ovsiukienė