Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Tarptautinė saugesnio interneto savaitė

Vasario 4 – 9 dienomis gimnazijos mokiniai minėjo Tarptautinę saugesnio interneto savaitę. Vasario 5-ąją dieną septintų klasių moksleiviai drauge su klasių vadovais (D. Gaidelytė, R. Zubavičienė, J. Kadagienė) dalyvavo viktorinoje „Ar viską žinai apie saugų internetą“, kurią padėjo pravesti 9a klasės moksleivės A. Kontautaitė, U. Januškevičiūtė, V. Barasaitė.

Šią savaitę  IT klasėje 5 - 6 klasių moksleiviai  tikrino savo žinias saugaus interneto temomis: „Ar tikrai internete esi saugus?“, „ Ar viską skaityti, ar viskuo tikėti? “ (mokytoja N. Simanavičienė). Taip pat prie šios šaunios akcijos prisijungė anglų kalbos mokytojos V. Juodytė, E. Ruokė.

Saugaus interneto pamokos vyko 3-4 klasių moksleiviams. Vaikai aktyviai diskutavo saugaus naudojimosi telefonu, privatumo internete temomis. Užsiėmimų tikslas buvo supažindinti vaikus su privatumo išsaugojimo svarba, kad bet kokia internete paskelbta informacija tampa vieša, kad ja gali pasinaudoto piktavaliai, išmokyti pažinti pagrindines grėsmes, kada bandoma apgauti ar išvilioti asmeninius duomenis. Mokiniai aktyviai įsitraukė į diskusijas, analizavo įvairias situacijas, dalinosi savo mintimis, piešė piešinius draugiško interneto tema (mokytojos: D.Palkuvienė, R. Bivainienė, A. Gedrimienė, J.Kavaliauskienė, socialinė pedagogė E. Alsienė).