Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Kviečiame balsuoti

Prasidėjo dalyvaujamojo biudžeto balsavimas, viena iš projektų idėjų - 

ŽAIDIMŲ IR LAUKO MUZIKOS INSTRUMENTŲ AIKŠTELĖ DRAUGYSTĖS PARKE yra itin reikalinga mūsų gimnazijos vaikams.

Projekto nuoroda:

https://dalyvauk.klaipeda.lt/budgets/4/investments/272 

Kiekvieno balsas yra labai svarbus ir reikšmingas, todėl būsime Jums labai dėkingi, jeigu į balsavimą įtrauksite kuo daugiau miesto gyventojų, nes net labai nedidelis balsų trūkumas gali lemti, kad projektas liktų „už brūkšnio“. 

Kad balsas būtų įskaitytas, turite būti Klaipėdos miesto gyventojas (deklaruota gyvenamoji vieta), balsuoti gali gyventojai nuo 16 metų.

Galima balsuoti internetu arba užpildant biuletenį I. Kanto bibliotekose (reikia įrašyti asmens kodą deklaruotos gyvenamosios vietos patikrinimui). Visų bibliotekos skyrių adresai: https://biblioteka.lt/apie-biblioteka/bendra-informacija/kontaktai/164 

Balsavimas truks iki gruodžio 10 dienos, rezultatus sužinosime dar prieš šv. Kalėdas, o projektas būtų įgyvendinamas jau kitąmet. 
Pasidalinkite nuoroda su visais, padarykime viską, kad mūsų mokyklos aplinka taptų jaukesnė!