Klaipėdos ir pamario krašto jaunųjų violončelininkų projektas "Violončelės garsų paletė"

Jungtiniame koncerte dalyvavo Šilutės muzikos mokyklos violončelininkai,mokytojas Jurgis Karbauskas,J.Kačinsko muzikos mokyklos violončelininkai,mokytoja Vilma Senkutė ir E.Balsio menų gimnazijos violončelininkai - Beatričė Vaškytė 3 kl.,Gundė Butkutė 5 kl. ir Ainis  Masiulis 12 kl. Mokytoja Violeta Bendoraitienė , koncertmeisterė Asta Žiobakaitė-Rajevskaja.

Projekto dalyviai kartu muzikavo,dalinosi patirtimi,praturtino savo muzikinį repertuarą naujais kūriniais,įgijo naujų,violončele grojančių draugų. Nuostabius violončelių garsus papildė ir praturtino 6 kl.pianistė Melanija Gaudutytė,mokytoja Asta Žiobakaitė-Rajevskaja.

Mokytoja V. Bendoraitienė