Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Violončelininkų festivalis

Kas ji? Įspūdinga gražuolė, mėgstanti dėmesį, pagarbą, švelnumą. Ji tobulos figūros, maloniai kvepia. Ji mielai koketuoja, linksminasi, svajoja, pasakoja. Ir visuomet pakeri jos balsas – gyvas, šiltas, jausmingas, nelyginant žmogaus. Kas ta paslaptinga dama? Violončelė...

Kovo 30 dieną Eduardo Balsio menų gimnazijoje įvyko Vakarų Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų festivalis „Dainuojanti violončelė“. Į jį susirinko daugiau nei 35 muzikantai nuo ikimokyklinukų iki abiturientų iš Palangos, Plungės, Kuršėnų, Šiaulių ir Klaipėdos. Klausytojai gėrėjosi solistų bei ansamblių atliekama įvairių stilių ir nuotaikos muzika. Festivalio dalyviai bei pedagogai džiaugėsi padėkos raštais ir saldžiais prizais. Renginį organizavo E. Balsio menų gimnazijos mokytojai V. Sadauskas ir G. Bajorūnienė. Tikimasi, kad festivalis, sukvietęs dar daugiau dalyvių, vyks ir kitąmet.

Muzikos teorijos skyriaus mokyt. L. Bėkšienė