Kvietimas į festivalį "Šokančios rankos"

Balandžio 3-4 d.d.kviečiame Jūsų jaunųjų pianistų šokliausius ir lanksčiausius pirštukus į Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos fortepijono skyriaus jau ketvirtus metus iš eilės rengiamą spalvingą, siautulingą, turintį didžiulį palaikymą jaunųjų pianistų festivalį "Šokančios rankos"!

ATVIRŲ DURŲ DIENA

DĖMESIO!

2020 m. sausio 30 d. (ketvirtadienį)

ATVIRŲ DURŲ DIENA

16.30 val.-19.00 val. – tėvų susitikimai su bendrųjų dalykų, dailės ir muzikos disciplinų mokytojais.

Direktorius Gintautas Misiukevičius

Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija skelbia mokinių priėmimą į 1-11 klases

Prašymo forma

Tvarkos aprašas

Gimnazijos el. paštas: balsio@menugimnazija.lt

Koncertas globos namų Caritas gyventojams

2020 m.sausio 22 dienos popietė buvo ypatinga Klaipėdos globos namų Caritas gyventojams: kasdienybę praskaidrino jų  jaukioje salėje koncertavę  4  J.Kačinsko muzikos mokyklos ( mokyt.A.Ruškienės ir R. Kastravicko) ir net 8 mūsų gimnazijos jaunieji atlikėjai.

Senolių akys švytėjo, klausant solistų: E.Virškutė 4 kl.ir S.Kviklytė 10kl. (mokyt.L.Piaseckienė), A.Ruminas 3kl.(mokyt.V.Kučinskienė), M.Solovjova 4kl.(mokyt.N.Ovsiukienė, akomp.L.Piaseckienė), V. Kaminskaitė 7kl. (mokyt.D.Railienė). Ypatingo dėmesio ir ,,bravo" šūksnių sulaukė net 2 trio: E.Budrikytė 3b, M.Solovjova 4b ir A.Ruminas 3b,  bei M.Petrošiūtė 7a, M.Simpukaitė 6b ir V.Kaminskaitė 7b.

Nidos dirbtuvės

Gimnazijos Dailės skyrius tęsia gražią bendradarbiavimo tradiciją su Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija. Rezidentė menininkė Agnė Juodvalkytė gimnazijoje surengė kūrybines dirbtuves, kuriose mokiniai susipažino su įvairiomis audinių dažymo bei dekoravimo technikomis. Dešimtokai šauniai eksperimentavo su tekstiliniais dažais, balikliais ir dekoravo savo marškinėlius. Jie mokėsi naujai atrastiį seniai nebenaudotą, nedėvimą drabužį; pažvelgti į jį kaip į tam tikrą formą, pakeisti tekstilės objekto paskirtį, paversti jį meno kūriniu. Mokiniams talkino mokytojos – Sigita Baroti, Žana Gricevičienė, Lima Pilibaitytė, Jūratė Kavaliauskienė.