Sveikiname mokinius, 2018-2019 m. m. baigusius labai gerais pažymiais!

Dėkojame juos mokiusiems Mokytojams ir mokinių Tėveliams!

Visiems linkime puikios vasaros!

Skaityti daugiau

Sveikiname įstojus į gimnaziją!

Priimti į 2 12 klases mokiniai  (muzika)

Priimti į 2 12 klases mokiniai ( dailė)

Skaityti daugiau

Kaip išmokyti mokinį mokytis?

Štai toks klausimas subūrė Eduardo Balsio menų gimnazijos mokytojus š. m. birželio 11 dieną į teorinę praktinę konferenciją, kurią organizavo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Garšvaitė ir gimnazijos psichologė J. Kadagienė.

Reikalingų teorinių žinių apie vaiko kognityvinių įgūdžių įtaką vaiko mąstymui ir mokymosi motyvacijai bei elgesio ar (ir) emocijų sunkumų arba sutrikimų turinčius vaikus (ugdymo ir pagalbos teikimo specifiką) pateikė kviestos pranešėjos bei gimnazijos pedagogės Justina Inkrataitė, Intelekto lavinimo centro Brain GYM kokybės vadovė, personalo vadovė – trenerė, Vida Inkratienė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos pradinių klasių mokytoja, Jovita Šimkūnaitė‚ Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos psichologė, Jurgita Kadagienė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos psichologė.

Mokyklinių spintelių naudotojams

Artėjant mokslo metų pabaigai, norime priminti svarbią informaciją spintelių naudotojams.

Tiems moksleiviams, kurie toliau nesinaudos ČikuRaku spintele (baigė mokyklą, keičia ar kt.), apie sutarties nutraukimą būtina pateikti duomenis -paslaugos.cikuraku.lt

Kad raktų grąžinimas vyktų sklandžiai ir neapkrautų mokyklos administracijos, visus sugrįžusius raktus (jei pasiektų administraciją ar auklėtojus) prašome įmesti į ČikuRaku pašto dėžutę esančią prie spintelių (turi matytis spintelės numeris).

Primename, kad jei ČikuRaku spintele naudositės ir kitais mokslo metais (2019/2020), sutartis prasitęs automatiškai (nieko papildomai daryti nereikia). Raktas Jums lieka tas pats, o rugsėjo pradžioje sąskaitą už naujus mokslo metus gausite el. paštu ir rasite spintelėje.

SVARBU! Jei nuspręsite šia paslauga nesinaudoti (pvz.: baigiate mokyklą) prašome užpildyti duomenis - pagalba.cikuraku.lt

Nepranešus apie pageidavimą atsisakyti spintelės, mokestis už spintelės nuomą bus skaičiuojamas toliau.

Daugiau informacijos rasite http://www.cikuraku.lt/mokyklai/dazniausiai-uzduodami-klausimai.

ČikuRaku komanda linki gerų artėjančių atostogų!

Alesandra Paukštienė

ČikuRaku.lt | +370 633 734 53

Baigiamasis mokslo metų koncertas

Gegužės 30 d. gimnazijos mažojoje E. Balsio salėje skambėjo fortepijoninė muzika. Čia vyko fortepijono skyriaus mokinių baigiamasis mokslo metų koncertas. Jam ruošėmės, jo laukėm, šiek tiek nerimavom, bet dabar sakom, kad pavyko, todėl maloniai džiaugiamės ir didžiuojamės. Skambėjusi muzika buvo tokia įvairi ir nuotaikinga, koks spalvingas ir mielas būna mūsų  labai laukiamas pavasaris. Koncerte dalyvavę 2-11 klasių pianistai atliktus kūrinius skyrė 100-osioms kompozitoriaus E. Balsio gimimo metinėms, todėl renginio vedėja mokytoja D. Railienė paminėjo keletą įdomesnių epizodų iš šio menininko gyvenimo ir kūrybos. O pabaigoje buvo gėlės, sveikinimai ir nuotraukos atminčiai.

Mokytoja D. Railienė