Priėmimas į gimnaziją

Stojančiųjų į gimnaziją prašymai priimami raštinėje, 201 kab. 9.00-16.00 val.

Stojamųjų egzaminų datos

2-8 klasė

2019-06-08, 10.00 val. – į Dailės skyrių                       Registracija 9.00 val.

2019-06-08, 10 val. – į Muzikos skyrių                            Registracija 9.30 val.

9-12 klasė

2019-06-15, 10.00 val. – į Dailės skyrių                  Registracija 9.00 val.

2019-06-15, 10 val. – į Muzikos skyrių                            Registracija 9.30 val.

Skaityti daugiau

Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiada

Balandžio 4-6 dienomis Kauno A.Puškino gimnazijoje vyko XXVI-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada. Mūsų gimnazijos 10a klasės mokinys Vladimiras Tarasovas, laimėjęs II vietą Klaipėdos mieste, puikiai pasirodė ir respublikoje. Šalies olimpiadoje užėmė III vietą bei pateko į raiškiojo skaitymo konkurso finalą. Džiugu, kad jaunas ir talentingas žmogus taip gražiai garsina mūsų gimnaziją, apjungdamas žinias ir muziką: apdovanojimų ceremonijos metu Vladimiras sutiko atlikti G.Pierne-Etude de Concert. Tikimės, kad ateityje dar ne kartą išgirsime apie Vladimiro laimėjimus. Sveikiname ir linkime kuo didžiausios sėkmės!

Mokytoja Diana Gedvilienė

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (diagnostinių ir standartizuotų testų) 2,  4 ir 6 kl.   vykdymo grafikas

Violončelininkų festivalis

Kas ji? Įspūdinga gražuolė, mėgstanti dėmesį, pagarbą, švelnumą. Ji tobulos figūros, maloniai kvepia. Ji mielai koketuoja, linksminasi, svajoja, pasakoja. Ir visuomet pakeri jos balsas – gyvas, šiltas, jausmingas, nelyginant žmogaus. Kas ta paslaptinga dama? Violončelė...

Kovo 30 dieną Eduardo Balsio menų gimnazijoje įvyko Vakarų Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų festivalis „Dainuojanti violončelė“. Į jį susirinko daugiau nei 35 muzikantai nuo ikimokyklinukų iki abiturientų iš Palangos, Plungės, Kuršėnų, Šiaulių ir Klaipėdos. Klausytojai gėrėjosi solistų bei ansamblių atliekama įvairių stilių ir nuotaikos muzika. Festivalio dalyviai bei pedagogai džiaugėsi padėkos raštais ir saldžiais prizais. Renginį organizavo E. Balsio menų gimnazijos mokytojai V. Sadauskas ir G. Bajorūnienė. Tikimasi, kad festivalis, sukvietęs dar daugiau dalyvių, vyks ir kitąmet.

Muzikos teorijos skyriaus mokyt. L. Bėkšienė

Pasaulinė autizmo diena

Pasaulinės autizmo dienos proga pristatome Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos absolventės Gretos Tarvydaitės baigiamojo darbo plakatus, atspindinčiais autizmo supratimo aktualijas.