Tarptautinė konferencija „Nuo atskirties prie įsitraukimo“

Rugsėjo 27d. Eduardo Balsio menų gimnazijos psichologė Jurgita Kadagienė ir „Smeltės“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Lina Kantautienė tarptautinėje konferencijoje „Nuo atskirties prie įsitraukimo“ skaitė pranešimą  „Moterų savipagalbos grupių veiklos įvairovė“ ir tarptautinei bendruomenei pristatė Lietuvos ir Klaipėdos patirtį.

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. visoje Europoje minima Europos kalbų diena. Mūsų gimnazijoje šią dieną minėjome „žengdami laiptais į Europą" – mokinių pieštų žodžių dėka išmokome pasisveikinti įvairiomis Europos kalbomis. Vėliau buvo surengtas Skaičių rašymo konkursas, kuriame pasitikrinome kaip mokame rašyti įvairius skaičius anglų, rusų bei vokiečių kalbomis. O rašome juos puikiai – turėjome net 15 nugalėtojų! Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems už dalyvavimą! Mokykimės kalbų, nes pačios įdomiausios istorijos prasideda nuo žodžio „labas"!

Organizatoriai - užsienio kalbų mokytojos

Skaityti daugiau

SU TARPTAUTINE MUZIKOS DIENA!

Grupelė gimnazijos muzikantų lankėsi mūsų miesto lopšelyje-darželyje Pagrandukas. Mažuosius muzikos mylėtojus nuotaikingais kūriniais pasveikino smuikininkės: 2kl. mokinė Grasilė, 3kl. Mariela , duetas M ir M (Mėta ir Meda,5 ir 6 kl.). Fortepijonu grojo penktokė Saulė, išilginėmis fleitomis - 2kl.mokinys Pijus ir 3kl. mokinys Rūtenis. Koncertui mokinius paruošė mokytojos E. Čekelienė, L. Piaseckienė, N. Ovsiukienė.

Vienadienė paroda "Skambantys daiktai" gimnazijoje sukūrė išskirtinę MUZIKOS šventę. Idėjos autorės - gimnazijos bibliotekos darbuotojos.

Rudeninės fantazijos

Rugsėjo 17-20 dienomis Eduardo Balsio menų gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių darbelių iš rudens gėrybių paroda. Visi darbai stebino originalumu ir išradingumu. Ir mažiems, ir dideliems buvo kur akį paganyti, pasisemti naujų idėjų ir pasidžiaugti tokiomis gamtos grožybėmis, kurias sukūrė gamta, o vaikai bei jų tėveliai išradingai panaudojo.

Parodos organizatorė – pradinių klasių mokytoja metodininkė Laimutė Tupienė

Vasaros atgarsiai

Sveikiname VI Tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio dalyvį Narajaną Laurinavičių.Dėkojame mokytojai A.Brazienei.

Lietuvos muzikos rėmimo fondas liepos 22-29 dienomis Druskininkuose jauniesiems smuikininkams surengė Meistriškumo mokyklą. Joje pedagogėmis dirbti pakviestos Drezdeno simfoninio orkestro koncertmeisterė , profesorė D. Richter bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė G. Vitėnaitė.Šioje mokykloje dalyvavo smuikininkai iš Lietuvos ir Vokietijos. Jų tarpe ir mūsų smuikininkės : M. Solovjova , A. Simaitytė , M. Vasiliauskaitė, M. Petrošiūtė , L. Vozgirdaitė , G. Brazdeikytė. Jos gavo po 2-3 vertingas žymių pedagogių pamokas bei galimybes koncertuoti įvairiose kultūrinėse erdvėse.

Mokytoja N.Ovsiukienė