Atvirų durų diena

Sausio 30 dieną (trečiadienį)

16.30 val.- 19.00 val. - tėvų susitikimai su bendrųjų dalykų, dailės ir muzikos mokytojais.

Direktorius

Viktorina apie Europos Sąjungą

Antri mokslo metai, kai mūsų gimnazija dalyvauja respublikiniame tęstiniame projekte ,,Mokykla-Europos parlamento ambasadorė“. Gruodžio pabaigoje projekto vyresnioji ambasadorė geografijos mokytoja Dovilė Gaidelytė surengė jau tradicine tampančią 8-ųjų klasių viktoriną  „Mūsų galimybės Europos Sąjungoje“.

8a ir 8b klasių komandos, jų sirgaliai ir kiti žiūrovai pirmiausia išklausė Europos Sąjungos himną. Viktorina susidėjo iš dviejų etapų.  Pirmajame etape komandos pristatė kuo daugiau teiginių, ką mums suteikia Europos Sąjunga. Antrajame etape buvo pateikti įvairūs klausimai apie Europos žmogaus teisių galimybes, laisvą prekių judėjimą, Erasmus programą. Daugiausiai teisingų atsakymų pateikė ir laimėjo 8a klasė. Ji buvo apdovanota gimnazijos padėkos raštu ir mokyklos suvenyrais.

Mokytoja Dovilė Gaidelytė

Kompozitoriaus Eduardo Balsio jubiliejinių metų koncertas

Sausio 15- ąją Klaipėda taps kompozitoriaus Eduardo Balsio (1919-1984)  jubiliejiniams metams skirtų renginių centru – Žvejų rūmuose vyks E.Balsio simfoninių kūrinių koncertas. Kartu su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru diriguojamu Tomo Ambrozaičio gros tarptautinio pripažinimo pelniusi smuikininkė, buvusi Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos auklėtinė, o dabar šios gimnazijos dėstytoja Lina Marija Songailė.

Visų labai laukiame koncerte.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro informacija

Moksleivių kūryba miesto erdvėse

Gruodžio 29 d.,  10-12kl.  moksleiviai dalyvavo dizainerės Sonatos Žižienės  autoriniame madų šou "Dešimt dešimtmečių" pristatydami savo kurtus modelius. Vadovė Sigita Baroti.

Plačiau žiūrėkite ir skaitykite:  https://www.youtube.com/watch?v=Ethvcs45ZHI&feature=share

LCC tarptautinio universiteto CMAP dalyviai

Mūsų gimnazijos 10 B klasės mokiniai Eglė Paulauskaitė, Kamilė Šimkevičiūtė, Arminas Šertvytis, Milda Butkutė, Dovilė Riepšaitė ir Aleksas Grašys  du mėnesius dalvvavo LCC tarptautinio universiteto rengtoje CMAP (Community Multicultural Awareness Program) programoje, kurios tikslas skatinti bendravimą ir sąmoningumą  apie žmonių teises, kultūrinius skirtumus, globalizaciją ir kt. Programos metu moksleiviai dalyvavo susitikimuose ir diskusijose, o baigiamasis jų darbas buvo paruošti prezentaciją ir pristatyti ją kitiems.Gimnazistams buvo įteikti sertifikatai. Sveikiname ir linkime nenustoti domėtis! Kviečiame visus prie šios programos prisijungti pavasarį.