Kompozitoriaus Eduardo Balsio jubiliejinių metų koncertas

Sausio 15- ąją Klaipėda taps kompozitoriaus Eduardo Balsio (1919-1984)  jubiliejiniams metams skirtų renginių centru – Žvejų rūmuose vyks E.Balsio simfoninių kūrinių koncertas. Kartu su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru diriguojamu Tomo Ambrozaičio gros tarptautinio pripažininimo pelniusi smuikininkė, buvusi Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos auklėtinė, o dabar šios gimnazijos dėstytoja Lina Marija Songailė.

Visų labai laukiame koncerte.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro informacija

Moksleivių kūryba miesto erdvėse

Gruodžio 29 d.,  10-12kl.  moksleiviai dalyvavo dizainerės Sonatos Žižienės  autoriniame madų šou "Dešimt dešimtmečių" pristatydami savo kurtus modelius. Vadovė Sigita Baroti.

Plačiau žiūrėkite ir skaitykite:  https://www.youtube.com/watch?v=Ethvcs45ZHI&feature=share

LCC tarptautinio universiteto CMAP dalyviai

Mūsų gimnazijos 10 B klasės mokiniai Eglė Paulauskaitė, Kamilė Šimkevičiūtė, Arminas Šertvytis, Milda Butkutė, Dovilė Riepšaitė ir Aleksas Grašys  du mėnesius dalvvavo LCC tarptautinio universiteto rengtoje CMAP (Community Multicultural Awareness Program) programoje, kurios tikslas skatinti bendravimą ir sąmoningumą  apie žmonių teises, kultūrinius skirtumus, globalizaciją ir kt. Programos metu moksleiviai dalyvavo susitikimuose ir diskusijose, o baigiamasis jų darbas buvo paruošti prezentaciją ir pristatyti ją kitiems.Gimnazistams buvo įteikti sertifikatai. Sveikiname ir linkime nenustoti domėtis! Kviečiame visus prie šios programos prisijungti pavasarį.

Laimėjimas muzikiniame internetiniame konkurse

Baigiantis 2018-iesiems,džiugi žinia pasiekė Klaipėdos E.Balsio menų gimnaziją  iš Švedijos. Kaimynų,skandinavų organizuojamame internetiniame konkurse  "North international music competition" (dalyvavo 43-jų šalių jaunieji atlikėjai įvairių instrumentų kategorijose) gimnazijos  IVkl. moksleivis, jaunasis violončelininkas Benediktas Zonys (mokytojas V.Sadauskas,koncertmeisterė E.Karbauskė) laimėjo II vietą savo grupėje.Tai svarus jaunojo atlikėjo, jo mokytojo bendro darbo įvertinimas, nuteikiantis optimistiškai naujuose 2019-uosiuose.

Su šventėmis!

Kalėdinių atvirukų paroda - pardavimas gimnazijoje ir LCC  tarptautiniame universitete Klaipėdoje  2018.12.05 - 20 d. Dalyvavo 9. 10 ir 11 kl mokiniai. Mokytoja Rima Steponėnienė.