Vasario 16 - Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 11 dieną (pirmadienį) per 4 pamoką (10.50 val.) Vargonų salėje 9 klasių viktorina iš Lietuvos istorijos ir geografijos ,,Raudona, žalia, geltona“. Dalyvauja 9a ir 9b klasės.

Vasario 15 dieną (penktadienį) per 2 pamoką (8.40 val.)

Vargonų salėje šventinis renginys 1-4 klasių mokiniams.

Per 7 pamoką (12.25 val.) Vargonų salėje šventinis renginys 5-12 klasių mokiniams.

Po 4 ir 5 pamokos per pertraukas kviečiame į Vargonų salę pasiklausyti lietuviškos muzikos, pažiūrėti nuotraukų, filmų.

Pamokos bus sutrumpintos, trukmė - 30 min.

Tarptautinė saugesnio interneto savaitė

Vasario 4 – 9 dienomis gimnazijos mokiniai minėjo Tarptautinę saugesnio interneto savaitę. Vasario 5-ąją dieną septintų klasių moksleiviai drauge su klasių vadovais (D. Gaidelytė, R. Zubavičienė, J. Kadagienė) dalyvavo viktorinoje „Ar viską žinai apie saugų internetą“, kurią padėjo pravesti 9a klasės moksleivės A. Kontautaitė, U. Januškevičiūtė, V. Barasaitė.

Tarptautinis piešinių konkursas Lenkijoje

VII tarptautiniame vaikų piešinių konkurse "PRISIMINKIME SODUS" Lenkijoje, Plocke dalyvavo devyni mūsų gimnazijos 9-12 kl.  mokiniai. Neseniai pasiekė žinia, kad piešinio kategorijoje laureate tapo EMILIJA BRAZDEIKYTĖ - pirmoji vieta. Sveikiname laureatę ir jos mokytoją Rimą Steponėnienę.

Muzika daro stebuklus...

2019-01-18 ir 25 dienomis.grupelė mūsų gimnazijos mokinių su J. Kačinsko vokalo klasės dainininkais nusprendė aplankyti Klaipėdos Carito senelių namus ir Klaipėdos socialinių paslaugų centrą ,,Danė".

Viktorina apie Europos Sąjungą

Antri mokslo metai, kai mūsų gimnazija dalyvauja respublikiniame tęstiniame projekte ,,Mokykla-Europos parlamento ambasadorė“. Gruodžio pabaigoje projekto vyresnioji ambasadorė geografijos mokytoja Dovilė Gaidelytė surengė jau tradicine tampančią 8-ųjų klasių viktoriną  „Mūsų galimybės Europos Sąjungoje“.

8a ir 8b klasių komandos, jų sirgaliai ir kiti žiūrovai pirmiausia išklausė Europos Sąjungos himną. Viktorina susidėjo iš dviejų etapų.  Pirmajame etape komandos pristatė kuo daugiau teiginių, ką mums suteikia Europos Sąjunga. Antrajame etape buvo pateikti įvairūs klausimai apie Europos žmogaus teisių galimybes, laisvą prekių judėjimą, Erasmus programą. Daugiausiai teisingų atsakymų pateikė ir laimėjo 8a klasė. Ji buvo apdovanota gimnazijos padėkos raštu ir mokyklos suvenyrais.

Mokytoja Dovilė Gaidelytė