Trisdešimtpenktasis „Pirmasis“

Gruodžio pradžioje patys mažiausieji mokinukai pakvietė į pirmąjį koncertą bei pirmąją parodą. Tai jau 35-asis, tradiciniu tapęs toks renginys mūsų gimnazijoje. Pirmokai mielai muzikavo, demonstravo piešinius, dalijo interviu tėvelių, mokytojų, svečių akivaizdoje. Jų kasdieninį darbą įprasmino šventinis pasirodymas, o renginio jaudulį pakeitė sėkmės svaigulys. Mažieji mėgavosi plojimais, sveikinimais bei atminimo dovanėlėmis.

Muzikos teorijos skyriaus mokytoja L. Bėkšienė

Knygų Kalėdos

Šiemet mūsų gimnazijos bibliotekoje vyko penktosios Knygų Kalėdos. Karvutė Sofija su savo draugėm į muzikinį spektaklį įtraukė mažuosius žiūrovus, VISIEMS PRIMINDAMA KAIP SVARBU SVAJOTI IR SIEKTI SAVO SVAJONIŲ.  Vyresnių klasių knygų mylėtojai dalinosi savo mintimis su visa bendruomene. Jaukumą ir šilumą kūrė ne tik mūsų mokinių dovanos, bet ir šmaikščios mintys, atliekama muzika. Ačiū visiems!

Skaityti daugiau

Atviros meistriškumo paskaitos ir pamokos

Lapkričio 18-21 d.vyko ,,Pianistų rengimo tarptautiniams konkursams papildomas aspektas: atviros meistriškumo paskaitos ir pamokos`` XIX seminaras. Moksleiviai susidomėję dalyvavo prof.D.Tikvicos, I.Michailovo, V.B.Nosinos, T.Podubnajos, V.Slobodiano, A.Bolšijanovo, I.Alijevos, D.Michailovo atvirose pamokose. P.Domšaičio galerijoje. 20d. įvyko koncertas ,,Vivat Musica! (,,Geriausi iš geriausiųjų``), kur buvo pakviesti ir mūsų gimnazijos mokiniai - S.Pukinskaitė, B.Zonys, L.Laurinavičiūtė. Juos paruošė mokytoja B.Buinevičienė, V.Sadauskas, A.Brazienė.

„Virtuozinio kūrinio" konkursas

Gruodžio 5 d. fortepijoninėm kaskadom linksmai ir džiugiai praūžė gimnazijos muzikinį gyvenimą paįvairinęs, prieškalėdinių renginių maratoną pradėjęs, jau tradicija tapęs bendrojo fortepijono skyriaus organizuojamas „Virtuozinio kūrinio“ konkursas, skirtas visiems, kam fortepijonas – ne pagrindinis (bet labai svarbus ir mylimas) instrumentas. Konkursas vis dar laikosi populiausių bendrojo fortepijono renginių viršūnėje, kadangi čia nebūna pralaimėjusių : dalyviai pasitikrina savo jėgas, palenktyniauja su bendraamžiais,  be to, turi galimybę įvertinti savo pasiekimus, išgirsti pačias geriausias interpretacijas bei pasimokyti iš savo klaidų, kad kitąmet sugrįžtų su naujomis idėjomis ir jėgomis.

Draugiškos krepšinio varžybos

2019 m. lapkričio 27 dieną Eduardo Balsio menų gimnazijos mokiniai: Kristupas Gliožys (6b), Linas Bugys (7a), Armandas Zonys (7a), Faustas Lubickas (7b) dalyvavo draugiškose krepšinio varžybose, kurias surengė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti vis labiau populiarėjančiame 3x3 krepšinio turnyre, išmėginti savo jėgas, pasisemti patirties, gerų emocijų, pajausti komandinę dvasę. Jaunuoliai iš visų jėgų kovojo dėl pergalės ir prizinės vietos, iš trylikos mokyklų pateko net į finalinį ketvertuką. Nors šiais metais nepavyko parvežti taurės, tačiau žaidėjai grįžo kupini geriausių emocijų, su troškimu tobulėti, siekti geresnių rezultatų.