Dėkojame

Bet kuris žmogus, gyvenantis šiame pasaulyje ir palengvinantis jo naštą kitam, yra vertingas.                  Č.Dikensas

Dėkojame visiems NACIONALINIO PROJEKTO

5-ojo SOLIDARUMO BĖGIMO dalyviams!

Gimnazija visuomeninei organizacijai

„Gelbėkit vaikus“

paaukojo 347 eurus!

Ypatingai dėkojame 1-4 klasėms ir jų mokytojoms

bei 5-12 klasėms ir kūno kultūros mokytojams

Loretai Gudaitienei

Arūnui Daumantui

Nuoširdi padėka visiems

SOLIDARUMO BĖGIMO RĖMĖJAMS!

Skaityti daugiau

ATVIRŲ DURŲ DIENA Lapkričio 7 diena (trečiadienis)

16.30 val.- 19.00 val. - tėvų susitikimai su bendrųjų dalykų, dailės ir muzikos mokytojais.

Skaityti daugiau

Sveikiname tarptautinio konkurso "Aukso raktas" dalyves!

Jau 15 metų organizuojamas  konkursas ,,Aukso raktas". Jo pradžia Prancūzijoje. Kas keleri metai renginio geografija plečiasi. Konkurso įkūrėjas ir meno vadovas G. Gahnassia, profesorius C. Veler ir atstovaujanti Lietuvai M. Astrauskaitė. Komisijos nariai kviečiami rengti konkursą vis kitose valstybėse. Šiemet spalio 18-21d. „Aukso raktas“ vyko Lietuvoje, Vilniuje. Džiugu, kad jame  aktyviai ir garbingai dalyvavo mūsų gimnazijos moksleiviai.

10 kl. smuikininkė U. Didžiulytė apdovanota aukso medaliu, įvertinta pirma vieta. Antros vietos ir sidabro medalio laimėtoja 3 kl. smuikininkė M. Solovjova ir 9 kl. pianistė G. Galuškinaitė. Trečia vieta ir bronzos medalis skirtas  11 kl. smuikininkei L. Vozgirdaitei. Pirmos pakopos diplomais apdovanotos 2 kl. mokinė G. Granickaitė, 5 kl. mokinė M. Simpukaitė, 6 kl. mokinė M. Petrošiūtė,12 kl. mokinė I. Grinevičiūtė. Malonu, kad įvertinti visi dalyvavę mūsų gimnazijos dalyviai.

Moksleives konkursui paruošė mokytojos K.  Kupšienė, N. Ovsiukienė, L. M. Songailė, L. Petreikienė-Rybakova; koncertmeisterės E. Karbauskė, L. Petreikienė, L. Piaseckienė.

Mokytoja N. Ovsiukienė

Skaityti daugiau

Tarptautinė konferencija „Nuo atskirties prie įsitraukimo“

Rugsėjo 27d. Eduardo Balsio menų gimnazijos psichologė Jurgita Kadagienė ir „Smeltės“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Lina Kantautienė tarptautinėje konferencijoje „Nuo atskirties prie įsitraukimo“ skaitė pranešimą  „Moterų savipagalbos grupių veiklos įvairovė“ ir tarptautinei bendruomenei pristatė Lietuvos ir Klaipėdos patirtį.

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. visoje Europoje minima Europos kalbų diena. Mūsų gimnazijoje šią dieną minėjome „žengdami laiptais į Europą" – mokinių piešti žodžiiai  išmokė pasisveikinti įvairiomis Europos kalbomis. Vėliau buvo surengtas Skaičių rašymo konkursas, kuriame pasitikrinome, kaip mokame rašyti įvairius skaičius anglų, rusų bei vokiečių kalbomis. O rašome juos puikiai – turėjome net 15 nugalėtojų! Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems už dalyvavimą! Mokykimės kalbų, nes pačios įdomiausios istorijos prasideda nuo žodžio „labas"!

Organizatoriai - užsienio kalbų mokytojos