Biblioteka

Gimnazijos 40-čio proga mūsų brangūs draugai, kolegos ir rėmėjai padovanojo įspūdingų dovanų, tarp jų ir knygų: Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Antanas Tamkevičius, Adomo Brako dailės mokykla, Augustinas Vasionis, Ričardas Bielskis ir mūsų absolventas Girėnas Povilionis. Dėkojame visiems!

Biblioteka – tai vieta, kurioje gali atrasti knygą ir tai, ko tau reikia šią akimirką. Tai erdvė, kurioje galima skaityti, ruošti pamokas, susiburti ir leisti laisvalaikį.
Pagrindinis bibliotekos uždavinys – visapusiškai tenkinti mokyklos bendruomenės informacinius poreikius, sudaryti sąlygas asmenybės saviugdai, savarankiškam tobulėjimui ir savo fondais ir veikla prisidėti prie ugdymo kokybės, meninių ir bendrakultūrinių bei karjeros kompetencijų tobulinimo.

Biblioteka dirba I – V nuo 8.00 val. iki 16.30 val.
Pietų pertrauka nuo 12.00 val. iki 12.30 val.
Paskutinė menesio darbo diena – sanitarinė diena.
Bibliotekininkės: Ilona Mačiulskienė, Žydrūnė Jonušienė.
E.p. biblioteka@menugimnazija.lt