Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Mokyklinių spintelių naudotojams

Artėjant mokslo metų pabaigai, norime priminti svarbią informaciją spintelių naudotojams. 

Tiems moksleiviams, kurie toliau nesinaudos ČikuRaku spintele (baigė mokyklą, keičia ar kt.), apie sutarties nutraukimą būtina pateikti duomenis -paslaugos.cikuraku.lt 

Kad raktų grąžinimas vyktų sklandžiai ir neapkrautų mokyklos administracijos, visus sugrįžusius raktus (jei pasiektų administraciją ar auklėtojus) prašome įmesti į ČikuRaku pašto dėžutę esančią prie spintelių (turi matytis spintelės numeris). 

Primename, kad jei ČikuRaku spintele naudositės ir kitais mokslo metais (2019/2020), sutartis prasitęs automatiškai (nieko papildomai daryti nereikia). Raktas Jums lieka tas pats, o rugsėjo pradžioje sąskaitą už naujus mokslo metus gausite el. paštu ir rasite spintelėje.

SVARBU! Jei nuspręsite šia paslauga nesinaudoti (pvz.: baigiate mokyklą) prašome užpildyti duomenis - pagalba.cikuraku.lt 

Nepranešus apie pageidavimą atsisakyti spintelės, mokestis už spintelės nuomą bus skaičiuojamas toliau.

Daugiau informacijos rasite http://www.cikuraku.lt/mokyklai/dazniausiai-uzduodami-klausimai.

ČikuRaku komanda linki gerų artėjančių atostogų! 

Alesandra Paukštienė

ČikuRaku.lt | +370 633 734 53