Informacija tėvams

Iki gegužės 1 d. galite skirti 1.2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Eduardo Balsio menų gimnazijai.

Gerbiami tėveliai!

Ši Jūsų parama gimnazijai yra labai svarbus indėlis turtinant jūsų vaikų ugdymo proceso materialinę bazę, gerinant mikroklimatą, finansuojant konkursus ir koncertinius turus.
Mokyklos administracija ir Gimnazijos taryba dėkoja tiems, kurie jau kelerius metus iš eilės remia mūsų gimnaziją ir perveda į Labdaros ir paramos fondą 2% sumokėto pajamų mokesčio.
Ir šiais metais norėtume, kad paremtumėte savo vaikų lankomą mokyklą – Eduardo Balsio menų gimnazijos labdaros ir paramos fondą.

SKIRTI 2% PARAMĄ JŪS GALITE PILDYDAMI FORMĄ PASIRINKTU BŪDU INETERNETU ARBA RANKA/RAŠTU.

I. Būdas - Internetu
1. Internetu, prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>
2. Užpildyti ir pateikti formą FR0512

II. Būdas - Pildant formą raštu

1 Atsispausdinkite formą FP0512 arba pasiimkite jau paruoštą iš gimnazijos raštinės.
2. Užpildykite formą nurodydami savo duomenis ir Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos labdaros ir paramos fondo rekvizitus ; įmonės kodas: 141992668.
3. Užpildytą formą siųskite paštu adresu:
Deklaracijų Tvarkymo Skyrius
Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai.
4. Užpildytą formą atneškite Jūsų mokinio mokytojai (auklėtojai) arba į raštinę

Labdaros ir paramos fondo rekvizitai: Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos labdaros ir paramos fondas; įmonės kodas: 141992668.

Labdaros ir paramos fondo valdyba

Dr. Austėja Landsbergienė kalbina Z kartą

NEMOKAMAS MAITINIMAS

SOCIALINĖ PARAMA MOKINIAMS IR NEMOKAMAS MAITINIMAS JAUNIAUSIEMS MOKINIAMS NAUJAIS MOKSLO METAIS