Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Išskirtinei datai išskirtiniai renginiai

Ne kasdien moksleiviai gali išgirsti muzikuojančius savo mokytojus arba pamatyti jų dailės ar keramikos darbus. Taip išskirtinai paminėti mokyklos 40 metų jubiliejų sumanė Eduardo Balsio menų gimnazijos bendruomenė.
 

Gimnazijoje dirba garsenybės E. Balsio gimnazija – gabių jaunųjų kūrėjų kalvė – jau 40 metų ugdo būsimuosius šalies muzikus ir dailininkus.

Mokyklos bendruomenę sudaro moksleiviai, turintys išskirtinių polinkių muzikai ar dailei, ir mokytojai – visi savo srities profesionalai, kuriais itin didžiuojamasi. „Pas mus dirba ir muzikantai, ir dailininkai. Nemažai muzikantų dirba ir profesionaliuose kolektyvuose – ir Klaipėdos muzikinio teatro, ir Koncertų salės orkestruose. Taip pat ir dailininkai – aukšto meninio lygio profesionalai. Tad pedagogų komanda mūsų mokykloje labai stipri. Jie ne tik patys puikūs atlikėjai ir kūrėjai, bet ir labai geri pedagogai“, – pabrėžė E. Balsio menų gimnazijos direktorius Gintautas Misiukevičius.

Skaityti daugiau