Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Klaipėdos džiazo festivalyje užsienio muzikos žvaigždės scena dalinosi su jaunaisiais muzikantais

Joninių vakarą Klaipėdos Teatro aikštėje netrūko nei Jonų, nei staigmenų. Vakaro programą pradėjo geriausiu Lietuvos džiazo orkestru tituluojamas „Kauno bigbendas“. Jau tris dešimtmečius gyvuojantis ir labai aktyviai koncertuojantis džiazo kolektyvas Klaipėdos publiką pasveikino su klasikinėmis džiazo melodijomis. Scenoje su Kauno bigbendu pasirodė ir jaunasis Eduardo Balsio menų gimnazijos talentas Marijan Petrov.

Toliau festivalio programą su bigbendu tęsė viena perspektyviausių džiazo atlikėjų Baltijos šalyje – Sofia Rubina, vakarui pasirinkusi garsiosios Elos Fitžerald repertuarą. Per daugiau nei 20 metų karjeros Sofia išmaišė didžiąją dalį Europos, išleido penkis albumus, 2017-aisiais pelnė Estijos muzikos apdovanojimą už geriausią džiazo albumą „In The Land Of OO-Bla-Dee“.

Skaitykite daugiau