Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Smuiko mokytoja Saulutė Domarkienė: „Žmogui konkurentų nėra“

„Ką gaunu iš savo veiklos? Suvokimą, kad darau prasmingą darbą. Jausmą, kurį gali patirti tik mokytojas, kai mokinys, kuriam tu įdavei mažytį smuikelį, ,,aštuntuką“, šiandien stovi didžiulėje scenoje priešais orkestrą ir griežia tūkstantinei publikai“, – sako Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos smuiko mokytoja Saulutė Domarkienė.

Mokytoja dirba tiek su jaunaisiais smuikininkais, kuriems vos ketveri, tiek su LMTA Klaipėdos fakulteto magistrais. Visiems randa tinkamą smuiko raktą...

Pedagogė iš pašaukimo didžiuojasi gausiu būriu savo auklėtinių ir neabejoja, kad muzikos pažinimas žmogui duoda labai daug. Juk muzikantams ploja net karaliai! Muzikinio talento ir gyvo atlikimo niekada nepakeis inovatyviausios mašinos. „Žmogui konkurentų nėra“, – įsitikinusi S. Domarkienė.

Smuiko mokytoja Saulutė Domarkienė: „Žmogui konkurentų nėra“ | Muzikusajunga.lt