Madų šou - žiūrovų ovacijos moksleivių kūrybai

Mados podiumas nuklotas raudonu kilimu, prožektoriai, atrodantys tarsi dvaro sietynai, gimnazistų skurta renginio scenografija, pakili nuotaika ir minia nekantraujančių žiūrovų. Taip įspūdingai buvo pristatomi mokinių kūrybiniai darbai - madų šou „Mados dimensija“.

Šis įvykis buvo tarsi sapnas, kuriame kaip iš gausybės rago liejosi kūryba ir lyg margas ornamentas kerėjo grožiu ir įvairove.

Visa tai vyko Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje. Čia madų šou vyksta kasmet, tad publika kaskart tikisi vis daugiau. Tačiau žiūrovų lūkesčiai kaip visada pasiteisina, netgi su kaupu.

Šis renginys buvo oficiali pavasario pradžia - išvadavo visus iš niūraus užsilikusio žiemos miego. Pražydo gėlės, pražydo ir mokykla.

Šį kartą buvo pristatyta 21 kostiumų kolekcija, per 90 modelių. Jas kūrė 9-12 klasių mokiniai, o kūrybiniam jų darbui vadovavo drabužių dizaino mokytoja Lolita - Loreta Žulpienė.

2016-05-12

Skaitykite plačiau