Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. gimnazijoje linksmai paminėta Europos kalbų diena. Nuo pat ryto parlamento nariai kvietė išmokti naują frazę, dalindami apyrankes ant kurių net 11 kalbų užrašyti pozityvūs palinkėjimai. II a. foje visus pasitiko Kelrodis, kurio pagalba mokinių kurtomis rodyklėmis galėjome sužinoti koks atstumas nuo E. Balsio gimnazijos iki didžiųjų Europos sostinių. Taip pat galėjome susipažinti ir su Europos šalių aprangų elementais ir aksesuarais pristatytais stende. Dieną vainikavo Europos valstybių pavadinimų rašymo konkursas, kuriame mokiniams buvo parodyta 10 vėliavų, o moksleiviai turėjo parašyti tų šalių pavadinimus anglų arba vokiečių kalbomis. Geriausiai parašiusiųjų laukė padėkos ir saldžios staigmenos. Džiaugiamės mokinių aktyvumu bei noru pažinti naujas kalbas ir kultūras. Organizatorės užsienio kalbų mokytojos. Fotografas Justinas Steponėnas