Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Nacionalinė akcija „Dviese saugiau“

Rugsėjo mėnesį mūsų gimnazijos mokiniai prisijungė prie šaunios akcijos „Dviese saugiau“, kurios metu vyresnių klasių mokiniai drauge su mokytojomis mokė mažesnius klasės mokinius saugiai pereiti gatvę, priminė svarbiausias kelių eismo taisykles ir atkreipė dėmesį į jaunųjų eismo dalyvių drausmingumą.

Vyresniųjų klasių mokiniai pakvietė pradinukus į mokyklos kiemelį, skyrė asmeninį dėmesį, pavyzdį ir suteikė naudingų patarimų. Vaikai linksmai įsitraukė į žaidybines užduotis, mokėsi saugiai pereiti gatvę, taisyklingai dėvėti atšvaitus, taip pat turėjo galimybę sudalyvauti piešinių konkurse. Tai leido mažiesiems pasikartoti primirštas žinias, atkreipti mokinukų dėmesį į gatvėje tykančius pavojus ir būdus jų išvengti. 

Jungtis prie šios akcijos mus pakvietė Susisiekimo ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. 

 

Socialinė pedagogė Eglė Alsienė