Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

PIANISTŲ KONKURSAS,,CRESCENDO"

2019m.lapkričio 23 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje šurmuliavo net 73 jaunieji pianistai iš visos Lietuvos nuo 7 iki 17 metų. Vyko II RESPUBLIKINIS PIANISTŲ KONKURSAS,,CRESCENDO",kuriame mūsų gimnaziją atstovavo 3 dalyviai: Arvydas Luneckas, 2kl.(mokyt.Ramūna Šukienė), Aronas Ruminas, 3kl. (mokytoja Valdonė Kučinskienė) ir Gustė Galuškinaitė 10kl. (mokytoja Lilijana Petreikienė-Rybakova). Arvydas ir Gustė buvo apdovanoti Diplomais, o Aronas laimėjo Laureato vardą.
Konkursas buvo tikrai puikiai suorganizuota šventė, kur jaunieji talentai ne tik rodė savo meistriškumą, bet ir bendravo, vaišinosi, žiūrėjo filmukus. Na o kokia šventė be dovanų! Visi, net ir komisijos nariai, buvo apdovanoti žaviais įvairaus dydžio meškinais, kuriuos galėjo patys išsirinkti!


Valdonė Kučinskienė