Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Renginys skirtas kompozitoriaus E. Balsio atminimui

2019 lapkričio 27d. Kretingoje, Žiemos sodo koncertų salėje vyko renginys skirtas kompozitoriaus E. Balsio atminimui. Mokytoja V. Bendoraitienė klausytojams papasakojo apie šį kompozitorių. Įdomu tai, kad besimokydama M. K. Čiurlionio menų mokykloje pati mokytoja  su styginių orkestru atliko kompozitoriaus sukurtas "Dramatines freskas" styginių orkestrui.

Šiame renginyje - koncerte  dalyvavo jaunieji balsiukai: smuikininkės trečiokės Emilija Budrikytė ir Grasilė Granickaitė, 4kl. mokinės - smuikininkė Mariela Solovjova ir violončelistė Beatričė Vaškytė, 6kl.smuikininkė Mėta Simpukaitė, 7kl. pianistė Melanija Gaudutytė bei 10kl.mokinė Simona Kviklytė. Mokines koncertui paruošė mokytojos V. Bendoraitienė, N. Ovsiukienė, L. Piaseckienė, A. Žiobakaitė-Rajevskaja.