Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Mąstymo kovos

2019 metų gruodžio 10 dieną Stasio Šimkaus konservatorijoje įvyko du metus trukęs paskutinis, ketvirtasis dalinai Europos struktūrinių fondų finansuojamo projekto „Mąstymo kovos“ žaidimas.
Matematinių užduotis kūrė mokytojai iš „Ąžuolyno“, Stasio Šimkaus konservatorijos ir mūsų gimnazijos mokytojos: Justina Petreikienė, Loreta Baukienė, Angelė Lukšienė ir Nomeda Stripinienė. Septynių komandų sudėtyje žaidė po keturis mokinius, tėvą ir vienas mokytojas.
Mūsų  gimnazijos komanda „Balsiukų galios“ užėmė pirmąją vietą.  Komandą sudarė šie mokiniai: Jonas Žvilius, Aleksas Grašys, Raminta Randytė, Vladimiras Tarasovas ir Dominykas Kriauza. Jiems stipriai talkino tėtis Vidas Girskis.
Prizai buvo puikūs. Visi šeši „Balsiukų galios“ komandos nariai buvo apdovanoti puikiais termosais. Taip pat šio projekto konsultantas Andrius Chomičius įteikė UAB Eksperimentinės kūrybinio mąstymo laboratorijos prizą. Prizo vertė – 150 eurų.
Antrąją vietą taip pat užėmė mūsų gimnazijos komanda „Keršytojai“. Nuoširdžiai dėkojame visiems mūsų gimnazijos mokiniams, mokytojams: Virginijai Balsytei – Jackuvienei, Eglei Ruokei, Viktorijai Juodytei. Tėveliams: Mindaugui Jackui, Vidui Girskiui, Laimai Martišiutei, kurie 2 metus dalyvavo šiame projekte.

 

Jadvyga Ogintienė