Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

KARANTINAS - NE KLIŪTIS TOBULĖTI!

Tai sėkmingai įrodė septyni mūsų gimnazijos muzikos skyriaus moksleiviai, sudalyvavę Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos ir Kauno 1 muzikos mokyklos entuziastų suorganizuotame labai įdomiame I-ajame jaunųjų muzikantų konkurse ,, MUZIKA @ ", kuris buvo vykdomas nuotoliniu asinchroniniu būdu.

Konkursui buvo pateikti net 546 video pasirodymai. Juos vertino autoritetinga komisija, kurios pirmininkė - Nacionalinės premijos lauretė, LMTA fortepijono katedros profesorė Rūta Richterė. Nors konkursas ir respublikinis, komisijos darbe dalyvavo ir profesorius iš Latvijos - Spodris Kacans. Konkurse galima buvo dalyvauti solistams ir įvairios sudėties ansambliams keliuose pogrupiuose: polifonija, stambi forma, etiudas, pjesė. Aišku, daugiausia dėmesio sulaukė pjesės pogrupis.

Įdomus faktas tas, kad Grand Prix ir 1 vietų laimėtojai rudenį bus kviečiami dalyvauti šio konkurso kompaktinio disko įrašams! 

Tad kas gi tie drąsiausieji, nepabūgę karantino iššūkių?.

Tai ARONAS RUMINAS -  fortepijonas, 3 kl.(mokyt.V.Kučinskienė), pjesės pogrupyje laimėjęs 1 vietą ir surinkęs maximum tos grupės balų! Polifonijos pogrupyje - 2 vieta.

EMILIJA BUDRIKYTĖ - smuikas, 3kl. (mokyt. N. Ovsiukienė). Taip pat pjesės pogrupis, 1 vieta ir maximum grupės balų! 

MARIELA SOLOVJOVA 4kl. ir MĖTA SIMPUKAITĖ 6kl. (mokyt.N.Ovsiukienės smuiko kl.) - pjesės pogrupis, 2 vieta.

MARGIRIS JUKNEVIČIUS 2kl.,  URTĖ ŠVICKUTĖ 3kl., NOJUS SOSIDKO 4kl. - išilginė fleita (mokyt. L.Kasinskaitė) -  pjesės pogrupis. Visi - 3 vietos laimėtojai.

EMILIJA, MARIELA ir ARONAS taip pat dalyvavo ir ansamblių kategorijoje. Laimėta 1vieta! 

VALIO! 

SVEIKINAME!

 

 Įspūdžiais dalinosi V. Kučinskienė.