Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Koncertas "Vidurdienio varpu"

Jau septynerius metus birželio 24-ąją, Joninių dieną, vainikuoja Klaipėdos kariliono festivalio keturi koncertai. Šių metų pirmajame, ”Vidurdienio varpú” koncerte, kartu su šiemet 70-metį atšventusiu varpú Maestro Stanislovu Žilevičiumi karilionu grojo ir trys jaunieji atlikėjai-Vilius Aleinikovas, Ignas Vydeika ir Gintarė Valionytė. Visi jie- nuo 2019 m. rudens Klaipėdos KS vykdyto edukacinio projekto “Atrask karilioną” dalyviai. Didžiausi sveikinimai Viliui Aleinikovui, E.Balsio menų gimnazijos 7kl.mokiniui. Šiame koncerte kaip solistas jis atliko du A.Chačiaturiano kūrinius - Andante ir Tokatâ. Muzikalus ir jaunatviška energija alsuojantis pasirodymas!!! Taipogi, kaip trio dalyvis, atliko S.Rachmaninovo kūrinį.

Viliau, didžiuojamės, džiaugiamės tavim. SĖKMĖS kely į Muzikos Olimpą.

Ramūna Šukienė