Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Jaunųjų muzikantų koncertas

Naujuosius mokslo metus jaunieji muzikantai pradeda koncertais. Rugsėjo 9 d. pradinukus supažindino su įvairios muzikos grožiu. Koncerto pradžioje romantiškai pagrojo aštuntokės Meda Petrošiūtė, Vakarė Kaminskaitė bei septintos klasės mokinė Mėta Simpukaitė. Pirmuoju gyvenime koncertu šis pasirodymas tapo pirmokėlei Gabijai Budrikytei. Mokytojos L. Kaminskaitės mokiniai ketvirtokė Urtė Švickutė ir trečiokas Margiris Juknevičius išilginėmis fleitomis duetu pagrojo du linksmus kūrinius. Didelių ovacijų ir ,,bravo " sukėlė ketvirtokų smuikininkės Emilijos Budrikytės ir pianisto Arono Rumino duetu atlikti kūriniai. Arono mokytoja V. Kučinskienė. Smagiausias muzikinis,, saldainiukas" koncerto pabaigoje . Trys draugės ketvirtokės Emilija Budrikytė, Grasilė Granickaitė ir Vilija Rutytė sukėlė plojimų audrą . Tikimės daugiau tokių edukacinių koncertų mūsų jauniausiems gimnazijos ugdytiniams.

Smuiko mokytoja N. Ovsiukienė.