Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Muzikantai nenustoja tobulėti

XXI a. žmonės mokosi prisitaikyti kokybiškai gyventi šio laikmečio neįprastomis sąlygomis. Muzikinis pasaulis, pasitelkdamas į pagalbą youtube platformą, sėkmingai organizuoja konkursus on line būdu.

Mokytojo dienos proga gimnazijos mokytojoms - smuikininkei Nijolei Ovsiukienei ir pianistėms Valdonei Kučinskienei, Danguolei Railienei - iš saulėtosios Ispanijos atkeliavo ypatinga dovana: diplomai ir sertifikatai už dalyvavimą tarptautiniame konkurse ,,World Art Games". Jame dalyvavo: Aronas Ruminas 4 kl., solo kategorija II Laureato vieta (86 iš 100 balų) ir du ansambliai: duetas - Emilija Budrikytė 4 kl.ir Aronas Ruminas, II Laureato vieta (85 iš 100 balų), bei trio - septintokė Mėta Simpukaitė, aštuntokės Meda Petrošiūtė ir Vakarė Kaminskaitė - III Laureato vieta ( 78 iš 100 balų ).

Konkurse dalyvavo virš 3000 dalyvių iš viso pasaulio, vertino tarptautinė žiuri. Įdomu tai, kad atlikėjai sulaukė išsamaus pasirodymo įvertinimo, išdėstyto raštu, o Aronas ir jo mokytoja galėjo pasidžiaugti prestižinės Maskvos Gnesinų muzikos akademijos profesorės Nataljos Brazhnikovos video būdu pateiktu atlikimo įvertinimu! Atlikėjai, įvertinti virš 80 balų, galės pasinaudoti 5% nuolaida dalyvavimui ir apgyvendinimui 2021 m. konkurse!

Sveikiname!

Informacija pasidalino V. Kučinskienė.