Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Ansambliui ,,MMV“ – II vieta tarptautiniame konkurse

Kai mokiniai uoliai kimba į darbus mokslo metų pradžioj, kai tikslai išsikeliami rugsėjo mėnesį ir jų stipriai siekiama, tada ir virusas netrukdo, ir karantinas ne ypatingai liūdina, nes nuveikti darbai sunokina laimėjimus. Ir kaip tada nesidžiaugti!?

Ansamblio ,,MMV“ narės: Mėta Simpukaitė -smuikas 7kl., Meda Petrošiūtė- smuikas 8kl., Vakarė Kaminskaitė- fortepijonas 8kl. jau rugsėjo mėnesį paruošė koncertinę programą tarptautiniam konkursui ,,Music box“.  2 smuikų ir fortepijono skambėjimo derinimas, tinkamos interpretacijos paieškos, koncertavimas ir video įrašo filmavimas  buvo kasdienis atlikėjų ir jų mokytojų Nijolės Ovsiukienės ir Danguolės Railienės rūpestis šį saulėtą ir darbingą rugsėjį.

Ir štai- II vieta tarptautiniame konkurse Ispanijoje (nuotoliu). Super naujiena! Mūsų Gimnazijos mokinės buvo išgirstos, suprastos ir puikiai įvertintos tarptautiniu mastu.  Bravo! Pagarba atlikėjom, jos atkaklios, draugiškos, rūpestingos. Ačiū jų mamoms, šeimoms už pagalbą ir palaikymą. Būtinai pasveikinkit  Mėtą, Medą ir Vakarę kai jas sutiksit, jos  nusipelnė mūsų visų dėmesio ir šilto palaikymo.