Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Sveikinimas

KARANTINAS + KALĖDOS = STEBUKLŲ METAS!

Kad tai gali būti tiesa, sau ir kitiems įrodė gimnazijos 4 kl. moksleivis, pianistas Aronas Ruminas, kalėdinių atostogų metu ,,aplankęs" net 3 šalis: Vokietiją, Ispaniją ir Kazachstaną! Šiose šalyse jis dalyvavo 3 tarptautiniuose konkursuose - o argi tai būtų buvę įmanoma kitu, mums įprastu metu...Laimėtos dvi 1 Laureato vietos ir vienas Grand Prix! Įdomiausias buvo konkursas Ispanijoje, kuris vyko dviem turais ir jame galėjo dalyvauti tik jau buvę šio konkurso laureatai. Po kiekvieno turo buvo gauti komisijos video įvertinimai: po I-ojo - italo Mario Mariani, po II-ojo - Maskvos Gnesinų muzikos akademijos prof. N.Bražnikovos, kuri pateikė naudingų patarimų ir pagyrė puikią lietuvišką pianizmo mokyklą.

Sveikiname Aroną, 3 Kalėdinių stebuklų autorių!

Įspūdžiais pasidalino Arono fortepijono mokytoja Valdonė Kučinskienė