Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Pasitinkant Sausio 13-osios 30-ąsias metines

Pasitinkant Sausio 13-osios 30-ąsias metines Lietuvos vaikai buvo pakviesti pažinti istorinius įvykius, suvokti laisvės vertę ir praeities bei dabarties sąsajas perteikti meninėse piešinių kompozicijose.

Džiugu, jog Nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“ laureatais tapo mūsų gimnazijos šaunūs mokiniai - Mantas Lavrinenko 7a kl. ir Armandas Sauseris 10b kl.

Sėkmingai konkurse dalyvavo 5-8 klasių mokiniai - Smiltė Mockapetrytė, Gabrielė Blažytė, Eimantas Gembutas, Berta Šeškaitė, Uljana Juozaitytė, Gabija Stankutė, kurių darbai atrinkti į piešinių parodą LR Seime.

Sveikiname visus konkurso dalyvius ir laureatus bei jų mokytojas - Feliciją Pinkevičienę, Rimą Steponėnienę ir Žaną Vilks.

2021 m. sausio 4–18 d. LR Seimo parodų galerijoje bus pristatyta Nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“, skirto Laisvės gynėjų dienos 30-mečiui, geriausių darbų paroda.

Renginio iniciatorė – LR Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė. Organizatoriai - Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Dailės mokytojų asociacija.

Su Lietuvos valstybės švente! Su Laisvės gynėjų diena!

Direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui Jūratė Kavaliauskienė