Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

,,Šiuolaikinės ir džiazinės pjesės" konkursas

Šią savaitę įvyko V respublikinis ,,Šiuolaikinės ir džiazinės pjesės" konkursas. Įdomiam tokios muzikos konkursui ruoštis ryžosi smuikininkės: ketvirtokė Emilija Budrikytė bei septintos klasės mokinė Mėta Simpukaitė. Konkurso reikalavimai netradiciniai-egzaminams tokių žanrų muzikos neruošiama. Mokinės nutarė išpopuliarinti klaipėdiečių kompozitorių D. Bukausko ir S. Šiaučiulio muziką .Ypač malonu, kad maestro S. Šiaučiulis konsultavo Mėtą bei sutiko jai konkurso įraše akompanuoti. Merginos įvertintos 1 vietos laureatėmis, bei Emilija apdovanota diplomu už geriausią šiuolaikinės pjesės atlikimą, o Mėta gavo padėkos raštą už geriausią lietuvių kompozitoriaus pjesės atlikimą (YouTube žiūrėkite Mėta Simpukaitė, S. Šiaučiulis ,, Rokenrolas").

Dėkojame kompozitoriams, kuriantiems gražius kūrinius jauniesiems smuikininkams. Mokinės konkursui parengė mokytoja N. Ovsiukienė, koncertmeisterė L. Piaseckienė.