Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

,,Jaunieji Klaipėdos istorijos žinovai“

Balandžio 29 d.  įvyko virtualus 5 klasių mokinių istorijos konkursas ,,Jaunieji Klaipėdos istorijos žinovai“. Jį jau 19-ą kartą organizavo Mažosios Lietuvos istorijos muziejus. Šį kartą varžybos vyko ne tarp komandų, bet individualiai. Dalyvavo 50 mokinių iš įvairių uostamiesčio mokyklų. Reikėjo pademonstruoti žinias iš Klaipėdos istorijos, miesto pavadinimo kilmės, pilies istorijos, Klaipėdos legendų, Klaipėdos herbo ir jo simbolių. Tikrai buvo ką veikti ruošiantis.

Labai džiugu, kad mūsų , E.Balsio menų gimnazijos penktokai laimėjo I ir II vietas!

Sveikiname I vietos laimėtoją 5a mokinį Roką Alšauską ir tik 1 tašku nuo jo atsilikusią, II vietos laimėtoją 5b mokinę Ievą Kavaliauskaitę, bei jų istorijos mokytoją Romą Zubavičienę.

Dėkojame už dalyvavimą, už atsakingą pasiruošimą ir linkime sėkmės kituose konkursuose!