Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

F.Mendelsono Koncertinis duetas

2021 m.balandžio 30 d.gimnazijoje vyko ypatingas renginys, sušildęs gyvos muzikos išsiilgusių klausytojų širdis.

Šios dienos popietę savo išskirtiniu talentu visus žavėjo abiturientas  klarnetininkas GUSTAS LESKAUSKAS, kuris kartu su puikiąja scenos partnere, pianiste LILIJANA PETREIKIENE-RYBAKOVA atliko sudėtingą, tiek muzikine, tiek technine prasme, repertuarą. Visus nudžiugino ir F.Mendelsono Koncertinis duetas Nr.1, kurį Gustas atliko kartu su savo mokytoju Antanu Mileriumi. Tikrai nedažnai galim išgirsti talentingus mokinius muzikuojant kartu su savo  talentingaisiais mokytojais!

Puikų muzikavimą vainikavo susižavėjimo pilni klausytojų ,,Bravo" šūksniai!

Dėkojame Gustui už nuostabų koncertą ir linkime jam didžiausios sėkmės!

Įspūdžiais pasidalino V.Kučinskienė