Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

In Corpore

Gegužės pabaiga mūsų gimnazijai atnešė daug muzikinių ,,dovanų". Tai laimėjimai respublikiniame konkurse In Corpore. Iš viso konkurse dalyvavo 494 jaunieji atlikėjai. Džiugu, kad organizatoriai į vertinimo komisiją pakvietė jaunąsias mūsų gimnazijos mokytojas I. Spalinskaitę-Kurienę bei L.M. Songailę. Noriu pasidžiaugti puikiais mūsų gimnazijos moksleivių pasiekimais ir laimėjimais tarp konkurse dalyvavusių gabių ir perspektyvių jaunųjų muzikų iš visos Lietuvos. Turime kuo didžiuotis" - mintimis dalinasi mokytoja  L.M.Songailė. Grand Prix laimėtoja Aurėja Simaitytė (mokyt. L. M. Songailė.)
I vieta : Elija Laurinaitytė, Grasilė Granickaitė (mokyt. N. Ovsiukienė) II vieta : Margiris Kučikas (mokyt. V. Potejenko), Urtė Švickutė , Lukas Kakanauskas (mokyt.L.Kasinskaitė), Mėta Simpukaitė (mokyt. N. Ovsiukienė). III vieta: Margiris Juknevičius, Nojus Sosidko (mokyt.L. Kasinskaitė).

Geros muzikinės kloties jauniesiems atlikėjams .