Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Mokytojų diena

Mokytojų diena kiekvienais metais stebina ir džiugina ne tik mokytojus, bet ir visus likusius bendruomenės narius. Jau tapo puikia tradicija šią dieną mokinių parlamentui suburti visus 5–12 k. moksleivius ir parengti teminį renginį mūsų brangiems mokytojams. Šiais metais pasirinkta graikų mitologijos tema buvo įgyvendinta puikiai. Bandėme sugretinti klasių auklėtojus su didingaisiais Olimpo Dievais, siekdami atskleisti mokytojų išskirtinumą, galybę ir įtaką, kurią jos turi bendraudamos ir ugdydamos mus net visus 12 metų. Mokytojai ne tik supažindina mus su įvairiomis disciplinomis, skatina domėtis tuo, kas vyksta pasauly, bet ir augina mus kaip žmones, asmenybes ir neleidžia pasimesti, paslydus vingiuotam mūsų tikslų kely! Sakome Jiems ačiū ir tikimės, jog palikome gražius įspūdžius bei neišdildomus atsiminimus!

Mokinių parlamento pirmininkė

Indrė Karbauskaitė