Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Svečias Atis Bankas

Praėjusį savaitgalį mūsų mieste viešėjo žymus smuikininkas, kilęs iš Lietuvos - profesorius Atis Bankas (Kanada). Jis atvyko į Klaipėdą dalyvauti II tarptautinio Eduardo Balsio jaunųjų kompozitorių konkurso finalo komisijos darbe ir tuo pačiu maloniai sutiko pasidalinti savo patirtimi ir meistriškumu su mūsų gimnazijos jaunaisiais smuikininkais ir jų pedagogais. Meistriškumo pamokose dalyvavo Ugnė Pazdrazdytė 4kl., Skaistė Vaičekauskaitė 5 kl., Greta Sakauskaitė 6kl. (mokytoja Saulutė Domarkienė), Justė  Piličiauskaitė 11 kl.( mokyt. Jūratė Gaižutytė), Milana Vasiliauskaitė 8 kl. (mokytoja Angelė Čiuberkienė), Rugilė Pilibavičiūtė 8 kl., Aurėja Simaitytė 8 kl., Simona Prančeska Kviklytė 12 kl. (mokytoja Lina Marija Songailė). Mergaitėms akompanavo mokytojos: Gitana Masiulienė, Jūratė Marcinkienė ir Liliana Petrikienė.