Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Dressember

Dressember iniciatyva, vykusi visą gruodžio mėnesį, paliko begales minčių visiems 7-11 klasių moksleiviams apie žmonių išnaudojimą ir šiuolaikinę vergystę kasdieniuose mūsų pasirinkimuose. 

Bendradarbiaudami su LCC tarptautiniu universitetu moksleivės Kornelija Kadagytė bei Rašelė Krivickaitė, padedamos mokytojų Viktorijos Juodytės bei Šarūnės Tilvikaitės, dalyvavo dviejų dalių mokymuose apie Dressember iniciatyvą, taip pat įsitraukė į LCC organizuojamą madų šou, kurio drabužiai buvo atrinkti iš antrų rankų parduotuvių. Taip pat moksleiviai iliustravo mums mažai žinomus faktus kūrybiškai. Visi buvo kviečiami įsiamžinti prie Dressember sienelės (37kab.) su užrašais, taip palaikydami ir šviesdami visuomenę apie milžinišką, bet giliai paslėptą problemą. 

Ačiū mokytojoms Rasai, Vidai, Virginijai bei Vitalijai, kurios atėjo palaikyti! 

Šiais metais kvietėme visus plačiau atsimerkti ir pamatyti daugiau nei kaina gali parodyti.