Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Bendrojo fortepijono skyriaus koncertas

Bendrojo fortepijono skyrius apima visus muzikos skyriaus mokinius, (išskyrus tuos, kuriems fortepijonas pagrindinė specialybė). Akivaizdu, kad bendras fortepijonas šiems mokiniams vienas mėgstamiausių dalykų! O kaip kitaip galima paaiškinti tą faktą, kad į skyriaus organizuojamą programinės muzikos koncertą gegužės 10 d. užsirašė rekordinis skaičius dalyvių: net 50 programinės muzikos atlikėjų pareiškė norą dalyvauti šiame koncerte! Tapo aišku, kad vietoje vieno koncerto turėsime du: 1-6 kl. „Gyveno kartą...“ ir 6-11 kl. „Seniai, seniai...“. I-ojo koncerto mažieji dalyviai nukėlė visus žiūrovus į šiuolaikinę pasaką apie Raudonkepuraitės ir Nykštuko nuotykius. Kūrinys po kūrinio visi lankėsi įvairiausiose vietose, klausėsi orkestrų, skraidė su laumžirgiais, buvo važiojami traukinukais, senais automobiliais, karstėsi su beždžionėlėm po medžius ir dar daug ką patyrė, ką galima patirti tik tokioje pasakoje!

II-me koncerte vyresniųjų klasių atlikėjai savo kūriniais pasakojo klausytojams įvairias istorijas, leido aplankyti pačias tolimiausias šalis, supažindino su egzotiniais gyvūnais, netgi pasidalino savo slapčiausiais jausmais!

Abu koncertus suorganizavo ir šiltai bei išradingai pravedė Rasa Riepšienė.