Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

„Muzikinė akvarelė – 2022“

Gegužės 5-7 dienomis Anykščiuose vyko VIII Tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas „Muzikinė akvarelė – 2022“. Jame dalyvavo du Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos ansambliai. Pirmasis – metus gyvuojantis šeštų klasių moksleivių ansamblis „Jūros aidas“: Augustė Paulavičiūtė (fleita), Rokas Alšauskas (klarnetas) ir Erika Okulevičiūtė (fortepijonas), – tapo III vietos laureatais. Juos paruošė mokytojai Gabija Kochanskaitė, Audronius Daukšys ir Rita Bezubenko.

 Antrasis – jau penkis metus kartu muzikuojantis „Pajūrio dvelksmas“: dvyliktos klasės moksleivės Indrė Karbauskaitė (fleita), Žemyna Kirtiklytė (fleita) ir vienuoliktos klasės moksleivė Viktorija Okulevičiūtė (fortepijonas), (mokyt. G. Kochanskaitė ir R. Bezubenko) – tapo I vietos laureatėmis ir papildomai dalyvavo pirmų vietų laureatų koncerte. Jame atliko vieną iš pasirinktos konkursinės programos kūrinių – kompozitoriaus, taip pat ir mūsų gimnazijos pedagogo, Sauliaus Šiaučiulio Trio. Garso įrašą bus galima išgirsti gruodžio mėnesį. Sveikiname dalyvius ir linkime tolimesnės sėkmės ir džiaugsmo muzikuojant!